Sari la conținut

Scuze de double post ,imi accept pedeapsa pentru acest lucru ,esti vina mea (subiectul este ban)


Manu2e24244

Un pic poll  

21 membri au votat

  1. 1. Fac adminii fervecs si 777 abuz de grad?



Postări Recomandate

-Salut ,eram pe server si ma jucam linistit,au intrat 2 admini respectiv 777 si Fervecs si s au luat de mine pe ce am facut cu o seara inainte . 
-In seara respectiva adminii nu m au sanctionat ptc au spus ca am iesit prea repede ceea ce este complet neadevarat ,dat fiind faptul ca am stat si m am certat cu un player 15m ,deci faptul ca am dat insta leave dupa ce am injurat este o minciuna 

-Acestia mi au atras atentia ca sufar de faptul ca am elo ,eu le am explicat ca sufar doar cui imi comenteaza exact cum s a intamplat in seara precedenta , chiar daca le am explicat acest lucru ,adminul 777 a decis sa imi dea mute ca cica faceam caterinca ,ceea ce se poate vedea si pe demo ca nu este adevarat . Cu toate acestea mi am acceptat si mute ul si gag ul pe care le am luat si am continuat sa ma joc .
-Acest lucru nu a durat foarte mult deoarece adminul 777 s a decis  sa ma baneze 240 de minute pe motivul "ignoring admins" . 
- In primul rand acest lucru este nejustificat deoarece 
 1. nu m a intrebat nimic pentru a ii raspunde
2. Nu aveam cum sa ii raspund chiar daca ma intreba ceva ptc aveam si mute si gag 
----
Sunt de parere ca acesta nu a dat un ban corect si justificat .Pe langa acest lucru pe discord el a specificat ca ma injur cu playerii si sufar ,dar aceste lucruri pe care el le aduce in discutie deja au fost sanctionate si in meciul de astazi ,cat si in restul meciurilor in care am primit gag ,respectiv mute de fiecare data cand m am abatut de la regulament 
-Sunt de parere ca si adminii trebuie sa respecte anumite reguli ,si sa nu dea sanctiuni pe nedrept sau fara macar sa explice motivul real pentru care au dat ,pentru ca individul care a primit ban ,sa stie pentru ce mai exact a primit acel ban si sa isi indrepte coportamentul .
--Nu cer scoaterea banului ,cer doar sa se aleaga adminii cu mai multa atentie ,pentru prevenirea acestor situatii de abuz de putere 



Multumesc pentru citirea mesajului si va doresk o zi in continuare ❤️

Name: Rhapsody ,Manuu , pe server in momentul banului eram Wasd go.usp.ro 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rapsodie tată,nu-ți mai face 1 mil de conturi ca să votezi la poll că nu rezolvi nimic.Într-adevăr nu prea te-am auzit să înjuri playerii dacă nu ești provocat.Banul zic că-l meritai dar cu o durată mai scurtă și pe alt motiv.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 minutes ago, Șubz said:

Rapsodie tată,nu-ți mai face 1 mil de conturi ca să votezi la poll că nu rezolvi nimic.Într-adevăr nu prea te-am auzit să înjuri playerii dacă nu ești provocat.Banul zic că-l meritai dar cu o durată mai scurtă și pe alt motiv.

salut subz ,multumesc pentru atentie ,iti pot garanta ca toti care au votat sunt oameni reali si fiecare de pe un cont al lui. Nu este nici macar un cont dublu ,si majoritatea au jucat cel putin 1 data pe  server,chiar la indemnul meu. Din nou multumesc pt raspuns si iti doresc o zi frumoasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule rhapsody faza de aseara este complet adevarata am fost chemat de un player ca tu te injurai de vreo 20 de min cu un alt player iar eu cand am intrat tu ai iesit si ai fost sanctionat cum trb

1 la mana astazi cand ai intrat pe server dupa ce am vizionat demoul se vede faptul ca suferi unor oameni care sa zicem pot fi mai slabi decat tine dar asta nu denota faptul ca tu trb sa i injuri sau sa le atragi atentia la ce fac

2 la  mana tu iti faci 100 de ori de conutri in caz ca iti iei ban pe unul intri pe celalalt si asta nu mi se pare corect odata ce te injuri cu un admin vei fi sanctionat ca in cazul de fata 

Nu este prima data cand faci asa si ai mai zis ca te cumintesti iti meriti complet sanctiunile 

  • Like 1

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Ai peste 3 conturi dupa care intrii si faci tot felul de abuzuri injuri oamenii , sfidezi staff-ul , te iei n gura cu toti si suferi de tine
2. Ti am atras si eu si Fervecs atentia de mai multe ori de a lungul zilei de azi sa incetezi cu suferintele in care ziceai " am 2000 elo nu ca voi " si tot felul de astfel de comentarii care nu isi aveau rostul
3. Aseara au venit playeri si ne-au sesizat faptul ca tu intri pe discord si injuri pe toata lumea si indiferent ca injurai 1/3/59 de pers tot ai incalcat regulament-ul intern al server-ului si in mod repetat chiar daca tii se atragea atentia

4. Toti aminii inclusiv fondator-ul stie ca ai in comportament nejustificat fata de staff si playeri in legatura cu limbaj-ul pe care tu il folosesti 
5. Daca chiar vrei sa te certi cu oamenii o poti face n privat si acolo nu mai este treaba server-ului si a adminilor

6. Pe discord ai inceput sa-mi suferi si sa ma injuri pe mine de morti si familie si altfel ca asa aduci tu un argument solid intr-o discutie contradictorie cu injurii , jigniri si suferinte

7. Multi account banned iti spune ceva ? Daca nu iti zic eu : Daca ai fost banat pe alt cont si intri de pe altul se pune ca Ban Invade in regulament 
8. Nici nu ai respectat regulamet-ul formului si modelul de reclamatie.
Asa cu toate astea nu incerca sa te scoti prin diferite argumente

 

  • Love 1
Citat

Signed By مارياني777 
 

•⠀ Social: https://linktr.ee/D3VILL

•⠀ Discord https://discord.gg/zY9MWhzRDs





 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 minutes ago, Fervecs said:

Domnule rhapsody faza de aseara este complet adevarata am fost chemat de un player ca tu te injurai de vreo 20 de min cu un alt player iar eu cand am intrat tu ai iesit si ai fost sanctionat cum trb

1 la mana astazi cand ai intrat pe server dupa ce am vizionat demoul se vede faptul ca suferi unor oameni care sa zicem pot fi mai slabi decat tine dar asta nu denota faptul ca tu trb sa i injuri sau sa le atragi atentia la ce fac

2 la  mana tu iti faci 100 de ori de conutri in caz ca iti iei ban pe unul intri pe celalalt si asta nu mi se pare corect odata ce te injuri cu un admin vei fi sanctionat ca in cazul de fata 

Nu este prima data cand faci asa si ai mai zis ca te cumintesti iti meriti complet sanctiunile 

salut ,dupa ce mi am luat ban azi pe server nu am mai intrat , ma acuzi de ceva complet neadevarat. Am doar 2 conturi de pe care mai intru pe server ,ptc oe unu am prime si pe altul nu ,niciodata nu am intrat de pe alt cont cand aveam ban pe celalalt ,asta se numeste ban evasion iar eu nu fac acest lucru 
2. ieri nu te am vazut pe server ,nu am iesit ca sa scap de mute ,am iesit probabil ca nu aveam chef sa mai stau ,o singura data am iesit si mi am luat ban , iar de atunci nu mai ies niciodata si imi accept soarta ,deci a 2 a acuzare nejustificata 
-Din nou ,este complet fals ca fac ban evasion ,daca sustii cu tarie acest lucru te rog sa ai si dovezi ,eu am o dovada buna ,te poti uita pe demos de azi ,nu am intrat de pe celalalt acc si nu fac ban evasion .
--Nu am injurat adminu sa imi iau ban 240m ,mi am luat ban nejustificat 

ms de raspuns

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand va veti revizui comportamentul poate veti fi bagati in seama. Sunteti unii playeri care doar intrati pe server si injurati playeri si admini, inafara de reclamatii si sa va plangeti nu stiti sa faceti nimic. Eu unul nu as lua in considerare reclamatiile facute de voi ca meritati ban permanent. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:respins: Pentru a iti lua reclamatia in considerare, te rugam sa completezi modelul corespunzator.

:tc:

  • Like 1
  • Love 1

                                                                                                                       Va pupa Ghostica!

 

                                connect go.usp.ro

 

                               connect arena.usp.ro

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.