Sari la conținut

reclamatie fervecs


b4n

Postări Recomandate

Nick: ban 
Nick admin: fervecs
Steam Profile Admin: -
Data și ora evenimentului:
Harta: mirage 
Scor: e in vid 
Detalii: mute pt "mistouri" ??? i am spus ok bro stop talk pt ca nu mai voiam sa vb cu mine 
Dovezi: 


Alte precizări: -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand cand spui unui admin stop talking iar el ti a spus frumos de cateva ori sa te opresti ai tot continuat muteul acela a fost dat pe drept 

 Dupa ce ca ti am zis sa te potolesti tu ai inceput sa ma iei peste picior cu stop talking

Editat de Fervecs
  • Like 1

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 minutes ago, Fervecs said:

In primul rand cand spui unui admin stop talking iar el ti a spus frumos de cateva ori sa te opresti ai tot continuat muteul acela a fost dat pe drept 

 Dupa ce ca ti am zis sa te potolesti tu ai inceput sa ma iei peste picior cu stop talking

ti am zis stop talking de 2 ori sa nu ti mai aud aberatiile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu traim intr-un joc cel putin asta sper , nu cred ca face nimeni din staff abuz de putere incat sa poata inchida gura unui player , dar trebuie sa pastram egalitatea (ti am vorbit frumos poti si tu la randul tau sa mi vorbesti frumos) ce-ai facut tu a fost total opusul . Repet nu cred ca a facut nici un abuz @Fervecs doar te-a sanctionat in limita bunului simt cum spune si regulamentul.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.