Sari la conținut

cerere helper- Mihai


x1_mihai

Postări Recomandate


1. Numele tau: Mihai Precupanu
2. Cateva cuvinte despre tine: Salut,sunt Mihai si imi place sa joc jocuri video si handball.

3. Profilul tau de Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199140376712/
4. Link de la profil / poza cu orele de pe server:https://csgo-panel.ro/stats/profiles/STEAM_1:0:590055492/0/

5. Ai experienta in adminat?: Da
6. Cat timp poti petrece pe server?: Depinde de cand plec de la scoala si cate teme am,dar de obicei vre-o 4-3 ore

7. De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: Vreau sa ma alatur staff-ului deoarece consider ca ma potrivesc si pot sa ajut server-ul acesta cu toata putinta.
8. Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: Da
9. Ai citit regulamentul ?: vac-ban
10. Alte detalii: Love you guys,take care<3

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer să fiu , amic ca amic , gluma că gluma, dar te-am avertizat de foarte multe ori sa moderezi comportamentul pe care l-ai luat cu anumite anturaje, eu înțeleg că ție anumite lucruri ți se par amuzante dar crede-mă nu ești amuzant uneori , eu înțeleg că și eu mai am scăpări și mai glumesc vulgar, dar o fac cu cine îmi permite și îi permit și eu la rândul meu, da nu trebuie să avem mereu un comportament family friendly pentru că până la urmă suntem în 2023 și nici măcar copii pe stradă nu mai au un limbaj family friendly dar totuși nu înjurăm cu cine nu ne permite și nu cunoaștem așa cum faci tu.

Ți-am zis de atâtea ori să ai grijă cu cine glumești pentru că nu toată lumea permite.

Îmi pare rău dar de la mine ai CONTRA , demontreza-mi că îți poți schimba comportamentul și mai vedem dacă răspunsul meu v-a fi pozitiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.