Sari la conținut

Cerere helper zeno mhunter


Maxwell

Postări Recomandate

Nume: [numele tău real]: Daniel
Vârstă [minim 14]: 17
Nick: [numele tău de pe server]:  zeno
Profil jucător [STEAM]:  https://steamcommunity.com/id/zenoosss/

Steam ID [STEAM_1:0:00000]:   STEAM_1:1:458624110
Ore jucate pe server [link gametracker]:https://www.gametracker.com/player/zeno/go.usp.ro:27015/

Ore jucate pe server [screenshot !ore de pe server]: https://imgur.com/a/LFdreYt 
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: [uspromania & uspgo Da/Nu]: da

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: [Facebook USP Da/Nu]: da

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: [GameTracker USP Da/Nu + nume]: nu

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: [Discord USP Da/Nu + nume]: da, zeno

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: [YouTube USP Da/Nu]: da

Detin un Microfon functional si il folosesc pe server: da
Ai citit regulamentul?: bineinteles ca nu

  • Like 1

GFX Designer

Nu îmi cereţîn PM avataresemnături/ logosgrade/ etc. Faceţi cerere!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, ieri bagai bind urile lu Feimz si Robo, ii copiezi la indigo. Te-am intrebat ceva, nu ai vrut sa raspunzi, te-ai facut ca ploua..asadar  contra! Dar traim intr-o tara libera, vin din spate susținătorii! O sa iei admin sigur! Spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:ești foarte activ dar pentru a fi acceptat trebuie să îți modifici comportamentul. Nimeni nu va tolera un helper sau viitor admin care nu va respecta regulamentul și pe ceilalți jucători. Și ți-aș recomanda să îți schimbi numele pe forum "Adminii sunt obligati sa fie intrati si activi, si sa aibe acelasi nume pe forum si pe serverul de discord al serverului ca si in joc !"

Editat de Șubz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra:

 

Pe lângă faptul că ești toxic, mai ai și un comportament necorespunzător fata de membrii staff.

Editat de jaxiᵘˢᵖ
  • Like 1

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pro:  

 

O activitate nemaipomenit de buna, ai luat fata multor admini din prezent inclusiv eu . 

Iti dau PRO tocmai din pricina asta, chiar avem nevoie de admini activi . Comportamentul tau este cam naspa ca te iei la harta cu jucatorii dar presupun ca daca intri in STAFF problema asta o sa dispara :)) , daca vrei sa si ramai in STAFF ;D .

 

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.