Sari la conținut

Cerere helper zeno


Maxwell

Postări Recomandate

Nume: [numele tău real]: Daniel
Vârstă [minim 14]: 17
Nick: [numele tău de pe server]:  zeno
Profil jucător [STEAM]:  https://steamcommunity.com/id/zenoosss/

Steam ID [STEAM_1:0:00000]:   STEAM_1:1:458624110
Ore jucate pe server [link gametracker]:https://www.gametracker.com/player/zeno/go.usp.ro:27015/

Ore jucate pe server [screenshot !ore de pe server]: https://imgur.com/a/LFdreYt 
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: [uspromania & uspgo Da/Nu]: da

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: [Facebook USP Da/Nu]: da

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: [GameTracker USP Da/Nu + nume]: nu

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: [Discord USP Da/Nu + nume]: da, zeno

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: [YouTube USP Da/Nu]: da

Detin un Microfon functional si il folosesc pe server: da
Ai citit regulamentul?: cel mai probabil ca nu

Editat de Maxwell
  • Like 1
  • Love 1

GFX Designer

Nu îmi cereţîn PM avataresemnături/ logosgrade/ etc. Faceţi cerere!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:pro: 

 

 

Te vad zi de zi pe server ore bune. Stiu ca ti-ai schimbat si numele de foarte multe ori dar activ ai fost mereu/ zi de zi. Uneori poti fi usor toxic dar cred ca in momentul in care vei avea responsabilitate pe server vei depasii momentele de genul. Trecand peste asta esti de treaba si cum spuneam, foarte activ.  Avand in vedere ca avem nevoie de persoane in staff pentru a mentine linistea pe server consider ca meriti o sansa.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA cu litere mari!

 

Nu e zi in care sa nu te vad ''suferind'' cot la cot cu botii de pe server ( Feimz, Robo, e. t. c ). Nu e zi in care sa nu te avertizez si sa-ti dau mute si gag pe diferite motive. Chiar ieri, dupa ce am plecat pe gotv sa urmaresc vreo doi raportati, cand ai vazut ca am iesit, te-ai apucat de injurat si tipat in microfon. A trebuit sa-ti dau mute din aplicatie ca sa-i aud pe ceilalti care injura, sa pot sa fac diferenta...

Cu asa comportament, nu ai cum sa-mi promiti ca te vei schimba. Eu sunt doar un admin, un om caruia nu-i plac injuriile de orice fel pe server. Consider ca atunci cand vi sa te joci, trebuie sa te manifesti decent, nu sa-ti versi frustrarile pe niste oameni necunoscuti, ca ultima gâscă fara minte!

 

Ai mai fost si admin, trebuia sa ai un comportament exemplar. Nu stiu cum esti ca om, nu te cunosc, dar ca viitor coleg (admin) nu te doresc in echipa din care fac parte!

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de dublu post, dar nu a mai mers sa dau edit. Contra si pentru regulament necitit Precinii mei de mai sus, nu cunosc noul regulament! 😞 Pacat, doar eu am sa-l aplic, sâc, sâc..! 😄

Editat de Ștewie2K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.