Sari la conținut

Cerere unban PARABELLUM


PARABELLUM

Postări Recomandate

Nu cred ca esti in masura sa negociezi. Si eu vreau sa vad un cont cu ore.
Nick-ul pe care il ai este un nume de cheat.

Editat de VLM

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea cred ca e contul tau, dar daca este nu pare ca esti foarte cuminte din ce zic oamenii pe acolo . Din partea mea

 

 

CONTRA UNBAN!!!

                                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                     M.B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce treaba au ce zic silverii pe acolo? pot si eu linistit sa intru la tine pe profil sa fac acelasi lucru dar alea sunt pentru ca bat pe toti... Desi nu are staff ul cum sa si dea seama pt ca nu au un rank mare.In plus ce fel de staff sunteti, nu este nicio dovada de unde stiti voi ca joc cu hack, poate a fost doar un lucky shot sau altceva vere.Imi dati ban numai daca veti vreo dovada.Doresc UNBAN!

Editat de PARABELLUM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa zicem ca primesti unban pentru ca Sedan nu are demo, corect!, dar te asigur ca o sa fi verificat din toate partile ! Nu prea se  primeste ban pe sv fara motiv, rare sunt cazurile cand chiar se face o eroare! Ma rog, kent decide pana la urma !  Eu tot contra unabn sunt pentru ca ce vad pe contul tau nu-mi da incredere! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.