Sari la conținut

reclamatie unreal


Necaz

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] madalin go.usp.ro
Nick admin: [numele adminului reclamat]unreal
Steam Profile Admin: [steam-ul admin ului reclamat] nu la m
Data și ora evenimentului: 10:35 12/25/2022
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului]  inferno 
Scor: [scorul care era pe harta atunci cand s-a intamplat evenimentul] 15:13
Detalii:  mi-a dat gag  999999 ca i-am zis nt dogo si am injurat de 4 ori 
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat]  image.png
Alte precizări: da eu intru pe sv sa ma distrez nu sa mi dea  gag 999999 minute 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 la mana, ai tot injurat intentionat dupa care incepeai sa spamezi cu " sorry sorry " 

2 la mana mute ala a durat 2 minute :)) nu cat scria acolo , data viitoare multumeste te ca nu primesti ban  pentru ce gura ai si ca te las sa joci pe server . 

 

Nu te mai frustra aiurea cand stii ca gresesti si esti vinovat, am consola la dispozitie daca vrei dovezi . 

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum zici tu dar sunt alti care injura mult mai mult si la aia le  dai 5 minute nu ii ameninti cu ban si dupa ce mi-ai zis ca e degeaba reclamatia , am zis ca nu sterg nimic si ai zis ca imi dai mute/gag la orice greseala , cand ai vazut ca ti-am facut reclamatie atunci ai scos ca daca nu nu mi scoteai nimic 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Necaz a spus:

scuza-ma pe mine nu l-am injurat pe el am injurat jocul si din greseala 

 

Imi cer scuze ca ma bag in reclamatia asta, dar sunt + pentru ceea ce a spus Unreal, injura foarte des perosane ,chiar ia la misto si adminii, cum a spus si el a fost pentru 2 minute, nu pentru cifrele respective durata de gag, pe de alta parte nu inteleg de ce te ofensezi cu o reclamatie avand o vina? Ai injurat, ti ai primit “pedeapsa”, inca o data nu sunt un membru staff dar m-a deranjat si pe mine acest jucator de foarte multe ori cu insulte si am vrut sa mi spun parerea despre;

(btw minti mult, ai pus doar ce ai vrut in reclamatie, la tine intrat pe server sa te distrezi inseamna sa injuti pe majoritatea jucatorilor/admini? Jalnic)

ar fi un contra din partea mea daca as putea vota)

PEACE!

  • Like 1

GFX Designer

Nu îmi cereţîn PM avataresemnături/ logosgrade/ etc. Faceţi cerere!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarul este ca am intrat o ora pe server si nu  l-am injurat deloc pe el i-am zis doar nt dogo , putea sa mi dea mute 5 minute sau 10 nu 9999999 pentru ca daca eu nu faceam reclamatia aceasta el nu mi scotea gag-ul + pe langa asta el injura cot la cot cu alti jucatori era toxic dar nu vreau sa l las fara grad de accea nu am pus si acele dovezi daca angrry considera  ca trebuie sa verifice demo-ul sa vada ce sa intamplat o sa vada cum facea adminul unreal , nu era singurul care faceam caterinca eram multi si doar eu am fost  sanctionat ,  pana la urma intrati pe cs sa dati tryhard sau sa va distrati , eu intru sa ma distrez cu alti jucatori nu sa dau tryhard .... 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.