Sari la conținut

Reclamatie j/a/x/i desigur fara slash


pk//OW BANNED

Postări Recomandate

Nick: sola
Nick admin: j/a/x/i
Admin Steam Profile:  https://steamcommunity.com/id/nairamx_x
Date and time of the event: 19/10/2022 16:14:17
Map: de_inferno  varu **INTERZIS** cel mai probabil s-a hotarat sa mi faca o inspectie periodica ca eu sunt golf nu de alta, si s-a dus frumos pe sm_adminspec, iar dupa cateva runde fulgeratoare in care am avut niste highlighturi exceptionale ma trezesc cu ban pe motiv aimbot?!. Dragul meu **INTERZIS**, ceea ce ai facut tu da dovada de o mare gaura in abilitatile tale ca membru staff si de lipsa totala de profesionalism. Sa nu mai spun ca este al doilea ban saptamana asta din partea a 2 admini diferiti, niciunu din ei facand o verificare, discord, teamviewer, ce vrea sufletul lor.

Score: e total irelevant
More details: am dat destule
Proofs: https://imgur.com/a/yz7PhIo
Other remarks: DA, sa se faca un review tuturor membrilor staff, sa fie obligatorie varsta de 18+, lunar, sau macar o data la 2 3 luni, membrii staff sa dea un mic test, sa le fie revizuite capacitatile, pt ca sincer simt ca sunt banat de niste persoane inapte.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Sincere saruturi,

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           sola

Editat de pk//OW BANNED
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • pk//OW BANNED a schimbat titlul în Reclamatie j/a/x/i desigur fara slash
1 hour ago, pk//OW BANNED said:

DA, sa se faca un review tuturor membrilor staff, sa fie obligatorie varsta de 18+, lunar, sau macar o data la 2 3 luni, membrii staff sa dea un mic test, sa le fie revizuite capacitatile, pt ca sincer simt ca sunt banat de niste persoane inapte.

Buna sugestie, daca te consideri ca te incadrezi si ai timp sa te ocupi calumea de server si sa fii in staff, te asteptam. Momentan facem cum putem cu ce avem.

Evident, va trebui sa facem o sesiune de educare, insa, sunt mai multi factori care trebuie sa se alinieze.

Fiecare mai greseste, insa intr-adevar, adminul jaxi, putea sa mai verifice si forumul, sa fi verificat si alte demo-uri si sa te fi verificat mai mult, pentru mai multe runde si folosind si alte metode.

 

Va primi un warn si daca mai are un warn, va primi -1. 

Multumim de reclamatie.

 

:tc:

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.