Sari la conținut

Cerere unban hijker1NHO


jawsz

Postări Recomandate

Nick: hijkerinHO
Profil jucător [STEAM]: https://steamcommunity.com/profiles/76561199110614540/

Steam ID [STEAM_1:0:00000]76561199110614540

Link ban Sourcebans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:575174406&advType=steamid&Submit
Ore jucate pe server [link gametracker]:  https://www.gametracker.com/server_info/go.usp.ro:27015/top_players/?query=hijker1NH0
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: da

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: nu folosesc discord

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: da
Ai citit regulamentul?: da

Descrie situația: i am spus lui hbk sa mai iasa din baza ca doar acolo sta de cateva runde si nu e ok ca pe T sa faca asa ceva, s a frustrat ca orice om normal si mi  a dat ban pe motiv "arogante" )))) dupa ce m a tras la T si mi a zis "ia zii varule ce ai?"

Harta + Ora aproximativ: de_mirage / 18:17

Dovezi: https://imgur.com/a/U4Rzxi1

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! sunt hbk de pe un cont secund. In primul rand nu esti la prima abatere, si da motivul este arogante pentru ca asta faci tu pe server. Te-am batut pe mid si ai inceput sa te repezi ,,varule iti dau o harta" si nu mai stiu ce cacaturi ai zis tu acolo. Crede-ma nu impresionezi pe nimeni cu levelul tau 10 faceit nici tu nici prietenul tau biceps. Pot confirma si alti membrii staff ca faci arogante pe server si tot asa. Eu unul sunt satul de baietasi d-astea ca tine care isi dau aere de mari jucatori. Esti bun ? taci frate si joaca ca nu esti mai presus ca nimeni stai linistit, chiar daca ai tu lvl 10 faceit. Atat am avut de zis.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ai luat ban permanent? Wow, il felicit pe Hbk pentru asta. Si tu si Biceps, meritati ban permanent. Ti-am dat mute si gag de nenumarate ori. Acum, ca m-am prins ca te enerveaza ban-ul, am sa te banez si eu, in caz ca iei unbanned!

 

Reclamatie nefondata. Injura si adreseaza vorbe jignitoare in permanenta la adresa celorlalti jucatori!

Editat de Sacâz
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Eu din cate stiu, o afirmatie trebuie insotita de dovezi, altfel este nula. Avand in vedere ca am primit adesea ori mute pt "coaie", ma face sa mi pun semne de intrebare )))). 

2. Eu si cu biceps n avem nici o treaba, eu sunt tovaras de putina vreme cu jj, kron, si robi. Cam atat. Tovarasu lui biceps e robocop daca nu stiai.

 

Editat de jawsz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, in acest caz, retrag cele spuse mai sus, te-am confundat!

 

Scuze! 

 

Inca de la inceput mi-a dat cu virgula, pentru ca scriai prea corect gramatical fata de Robo(cap) si Biceps! :)) 

 

Eu nu dau mute si gag pentru ''coaie'' doar pentru injuraturi adresate cuiva!

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos sa stau pe demo.

Din pacate nu am putut verifica tot ce s-a scris pe chat, insa abordarea domnului admin este destul de gresita.

1. A lasat un jucator sa injure mult si bine si nu a facut nimic.

2. E server comunitar, lumea intra sa mai scrie sa comunice (mai ales pe chat, pentru a nu deranja voice), iar hbk ne spune "nimeni nu te-a intrebat". Despre asta e vorba in joc si pe servere, lumea moare, zice ceva, tu mai zici ceva si aia e. Daca esti frustrat ca admin, ia o pauza. Insa nu ma voi lega de ce ati vorbit mai mult, chiar daca e putin aiurea, insa pentru ca nu pot verifica 100% ambele parti, acest punct va ramane strict unul informational.

 

3. L-ai tras la tero ca sa vorbesti pentru ca ti-e lene sa scrii. Acest lucru nu pare a fi un lucru foarte profesionalist. Daca te deranjeaza doar pe tine personal cineva, nu inseamna ca poti sa il banezi. Trebuie sa incalce regulamentul si sa ai dovezi. 

 

Asadar pentru lipsa de profesionalism si atentie (pentru ca nu ai actionat, decat atunci cand te-a interesat pe tine) si nu vad sa fi prezentat cateva dovezi pentru acest ban, vei primi WARN 1/2.

Ai grad mai mare, trebuie sa fii mai responsabil.

 

 

Unbanned, nu am suficiente dovezi cum sa verific acest ban.

 

 

On 9/10/2022 at 7:21 PM, brumm5252 said:

Salutare ! sunt hbk de pe un cont secund

Daca ai probleme cu contul te rog sa ne contactezi. Nu ai voie cu conturi multiple pe forum. Ai 2 zile sa rezolvi situatia.

 

:tc:

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.