Sari la conținut

reclamatie rr


Uwu.

Postări Recomandate

Nick: Pagaie
Nick admin: rr
Steam Profile Admin: nu il am
Data și ora evenimentului:5:17 dimineata
Harta: Train
Detalii:pai deci baiatu imi sufera si dupa nervii l am injurat specific era 5 dimineata meritam minim gag 
Dovezi: IMvzyVg.png
Alte precizări:propun remove nu promovam astfel de animale ca altfel n am cu sa le spun

  • Haha 1

                                                                                         𝖎𝖓𝖘𝖙𝖆𝖌𝖗𝖆𝖒/𝖘𝖙𝖊𝖆𝖒/𝖒𝖚𝖘𝖎𝖈
                                                                   ConsiderateAlarmingAustralianfurseal-siz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                     𝔸𝔻𝕄𝕀ℕ-𝕁𝔹.𝕌𝕊ℙ.ℝ𝕆
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Uwu. a spus:

Nick: Pagaie
Nick admin: rr
Steam Profile Admin: nu il am
Data și ora evenimentului:5:17 dimineata
Harta: Train
Detalii:pai deci baiatu imi sufera si dupa nervii l am injurat specific era 5 dimineata meritam minim gag 
Dovezi: IMvzyVg.png
Alte precizări:propun remove nu promovam astfel de animale ca altfel n am cu sa le spun

edit:am primit ban permanent de la domnul admin

  • Haha 1

                                                                                         𝖎𝖓𝖘𝖙𝖆𝖌𝖗𝖆𝖒/𝖘𝖙𝖊𝖆𝖒/𝖒𝖚𝖘𝖎𝖈
                                                                   ConsiderateAlarmingAustralianfurseal-siz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                     𝔸𝔻𝕄𝕀ℕ-𝕁𝔹.𝕌𝕊ℙ.ℝ𝕆
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. In primul rand cu o mapa inainte scriai pe chat ez si tot felul de chesii , tu cu prietenii tai ca erati vro 3 si faceati si monitor ma rog , nu v am dat nimic ca am spus ca na nu trebuie sa sanctionam pe toata lumea la cea mai mica greseala , greseala se repeta si pe train

2.Eu nu te am jignit in ss-ul pe care l-ai dat doar ti am spus ca in 5 playeri pe server joci awp , la modul acesti playeri ies daca campezi si dai doar cu awp-ul , la asta ma refeream , iar tu fiind un copil ca altfel nu imi explic de ce ai injurat fara nici un motiv.

 

Iar ca sa inchei nu trebuia sa dau ban permanent , trebuia sa iti dau maxim o 3 ore , dar pe server nu cautam altfel de exemplare care sufera , injura si fac si monitor totodata 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, rrobert10 a spus:

1. In primul rand cu o mapa inainte scriai pe chat ez si tot felul de chesii , tu cu prietenii tai ca erati vro 3 si faceati si monitor ma rog , nu v am dat nimic ca am spus ca na nu trebuie sa sanctionam pe toata lumea la cea mai mica greseala , greseala se repeta si pe train

2.Eu nu te am jignit in ss-ul pe care l-ai dat doar ti am spus ca in 5 playeri pe server joci awp , la modul acesti playeri ies daca campezi si dai doar cu awp-ul , la asta ma refeream , iar tu fiind un copil ca altfel nu imi explic de ce ai injurat fara nici un motiv.

 

Iar ca sa inchei nu trebuia sa dau ban permanent , trebuia sa iti dau maxim o 3 ore , dar pe server nu cautam altfel de exemplare care sufera , injura si fac si monitor totodata 

 

in primul rand era 5 dimineata tu mai moderezi sv cand eram 6 dintre care eram 3 cunostinte 

sunt suferinte boss se vede cu 1 ochi inchis si in + joc ce vreau nu vad sa aiba nimeni ceva impotriva cu asta 

si daca tot aducem vorba de toxicitate ce ai spus dupa ban ?

 

ai suferit meriti sa fi rasplatit si eu sa mi fie dat banu care trebe nu permanent

Acum 11 minute, rrobert10 a spus:

dar pe server nu cautam altfel de exemplare care sufera

te am injurat nu am suferit 🤙 
 

  • Haha 1

                                                                                         𝖎𝖓𝖘𝖙𝖆𝖌𝖗𝖆𝖒/𝖘𝖙𝖊𝖆𝖒/𝖒𝖚𝖘𝖎𝖈
                                                                   ConsiderateAlarmingAustralianfurseal-siz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                     𝔸𝔻𝕄𝕀ℕ-𝕁𝔹.𝕌𝕊ℙ.ℝ𝕆
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, nu cunosc situatia a ceea ce s-a intamplat la ora aia, dar se pare ca adevarul e undeva de partea lui Rr. Cum adica, la ora aia moderezi? Ar fi trebuit sa va dea voie sa trisati si sa suferiti in detrimentul celorlalti jucatori care jucau cinstit?

Daca Angry se uita pe inregistrari si se dovedeste ca faceati monitor, meritati toti 3 ban permanent. Iar cu chestiile alea de tip *ez* se pare ca unde e minte putina, e si multa prostie!

Editat de Sacâz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu angrry de demo uri , unul pe train si unul de pe mirage , dupa parerea mea singura vina este ca ti am dat ban permanent , in rest am procedat corect , nu te a jignit nimeni , doar ti s a spus joci awp in 5 playeri , iti zic de ce ai injurat , nu stiia ca sunt admin si tu fiind acuma la pragul varstei de smardoiala si smecherie ai injurat , iar eu nu ti am suferit , suferinta este una si ati da peste nas este alta

 

Si acuma am vazut ca m-ai facut animal hahaha , dar din pacate nu constientizezi multe lucruri si nu te gandesti si la consecinte .

 

Editat de rrobert10
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza ca sunteti cunostinte pe sv atata timp cat se  afla si alte persoane pe server nu ai voie sa vorbesti urat, mai ales ca ai injurat un admin.

 

Greseala lui a fost ca ti a dat ban permanent, trebuia 2 3 ore maxim.

O sa ti scoata @Angrry™ banu' oricum.

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine daca voi spune ti ca el are voie sa mi sufere si el se ataca dupa 1 injuratura si imi da ban permanent si dupa imi mai sufera pentru voi e ok ,nu ?

  • Haha 1

                                                                                         𝖎𝖓𝖘𝖙𝖆𝖌𝖗𝖆𝖒/𝖘𝖙𝖊𝖆𝖒/𝖒𝖚𝖘𝖎𝖈
                                                                   ConsiderateAlarmingAustralianfurseal-siz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                     𝔸𝔻𝕄𝕀ℕ-𝕁𝔹.𝕌𝕊ℙ.ℝ𝕆
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 hours ago, rrobert10 said:

ca in 5 playeri pe server joci awp

Poate sa joace ce arma isi doreste.

 

Intr-adevar, a gresit ca s-a luat de tine si ca ti-a dat ban permanent in loc sa dea gag. 

Ai primit unban, pentru ca nu se da ban permanent in astfel de situatii, iar adminul rr va fi avertizat verbal. Data viitoare va primi warn.

 

:tc:

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.