Sari la conținut

cerere unban


TheMarcDavid

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : dau pt cheyenne
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/id/dauptcheyenne
3. SteamID: STEAM_1:1:641977925

4. Numele Adminului care ți-a dat ban: Tzanca Uraganu
5. Motiv: cheats
6. Dovada: unknown.png
7. Alte detalii: vreau sa vad si eu tzanca pt ce mi-ai dat ban

 

Editat de TheMarcDavid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 2:36 , 3:28  a parut umpic a bhop script.

la 5:00 cam a sarit tinta pe cap

la 6:23 la fel, tinta pleaca de jos direct pe cap

stii ca sunt spec, avand in vedere ca nu poti vedea asta 

la 8:55 tragi la misto putin prin smoke, dupa aia se muta tinta direct pe adversar, dupa aia iarasi , umpic de bhop ce imi parea suspect

Cont nou , iarasi mi se pare suspect.Tin sa spun ca eram si obosit, deci nu este exclus sa fi gresit, astept parerea si celorlalti colegi, daca am gresit imi pare rau .

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro, se vede clar ca nu are nici macar bhop script, i-au iesit 2 jumpuri unde ai zis tu ca are script, nu stiu ce ai vazut ca a sarit tinta + demo e in 32 tick daca ai fi filmat direct sa vezi cum stateau lucrurile defapt + btw exista ping in consola de arata cine e pe server

Editat de Anto's baby

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1."la 2:36 , 3:28  a parut umpic a bhop script."
Personal consider ca nu a fost chiar bhop script deoarece poti sa te coordonezi dupa sunetul cand atinge pamantul, un bhop script scoate un sunet foarte mic fiind un "perfect bhop" din ceea ce vad eu marc a pierdut din velocity in aer.
2."la 5:00 cam a sarit tinta pe cap"
Fiecare avem norocul nostru, si asta a fost singurul kill face2face cu deagelu dandui doar un headshot.
3."la 6:23 la fel, tinta pleaca de jos direct pe cap"
Nici cu "human aimbot" si cu smooth la maxim nu poti sa-l faci asa fluid cum a facut-o marc, se vede clar ca i-a vazut capu si incerca sa traga dupa el, ce ar face orice jucator in ipostaza aia.
4."la 8:55 tragi la misto putin prin smoke, dupa aia se muta tinta direct pe adversar, dupa aia iarasi , umpic de bhop ce imi parea suspect"
Nu zic nu, a fost fishy insa putea sa stiie unde e el din cauza la dmg informer. Si nici macar nu a luat el killu si acel jump e usor de realizat tinand cont ca nu joaca de saptamana asta cs.

Din ce pot observa sunt prea putine faze ca sa zici ca e codat....

Pro💞

(edit) am uitat sa mentionez ca putea sa se uite pe gametracker/history sa vada cine e on ca oricum apari.

Editat de akame ロッキー
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.