Sari la conținut

Reclamatie dublu motiv


BuhuhuDrace

Postări Recomandate

  •  Nick: Buhuhu Drace
  •  Nick-ul inculpatului: Admin
  •  Detalii: In primul rand a facut reclama si in al doilea rand aveti un bug pe server in legatura cu POKE , iti da ban automat serverul de la POKE abuziv . Acesta este un bug usor de rezolvat , trebuie doar modificat in permisiuni .
  •  Dovadă (obligatorie):  https://ibb.co/w69JXFV
  •  Motiv: Am scris mai sus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data este de astăzi , 2 Ianuarie, iar ora și toate cele reclamate mai sus se văd din chat. Se văd cele 2 linii de reclama către alta comunitate și in motivul banului lui alin2010 ( fratele meu ) se vede bug-ul de la poke . Când îți face spam la poke funcția teamspeakului de siguranța îți da ban automat .  Inafara de data pe care într-adevăr nu am specificat o , ce altceva mai e de adus ca și dovada ? Mie unul nu îmi mai trece nimic prin minte ce trebuie specificat . Multumesc anticipat @Angrry™

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Angrry™ Ai banat si o persoana care nu trebuia , Angry . Mai exact alin2010 , este fratele meu , cu el eram pe teamspeak cand am luat ban , ti l-am dat pe el exemplu pe screenshot ca la mine nu apare cu numele meu . Te rog frumos sa ii scoti banul ca l-a luat degeaba el . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 hours ago, BuhuhuDrace said:

@Angrry™ Ai banat si o persoana care nu trebuia , Angry . Mai exact alin2010 , este fratele meu , cu el eram pe teamspeak cand am luat ban , ti l-am dat pe el exemplu pe screenshot ca la mine nu apare cu numele meu . Te rog frumos sa ii scoti banul ca l-a luat degeaba el . 

Da, scuza-ma pentru greseala. Am rezolvat acum, si am rezolvat si problemele cu poke-ul. Ar trebui sa fie ok acum.

 

Daca mai sunt probleme, te rog sa-mi spui.

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Flame a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.