Sari la conținut

reclamatie sweeaty


exta

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] e x t a
Nick admin: [numele adminului reclamat] sweeaty
Steam Profile Admin: [steam-ul adminului reclamat]  https://steamcommunity.com/profiles/76561198301784503/
Data și ora evenimentului: 4/06/2021  15:23
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] Cache
Detalii: Mi-a zis un prieten pe chat "ma-ta" si am continuat caterinca cu el, dupa vine baiatu asta cu 20 de kg si face gura mare "nu stie ca bataia doare" dupa i-am zis probabil ai 20 kg si ce sa bati tu si omu meu imi da ban 30 de minute cu motivu team flashing 
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat]*DEAD* CERBERUS‎ : ma-ta  *DEAD* e x t a‎ : ii da lu ma ta *DEAD* sweety‎ : cui ? CERBERUS‎ : exta asta sweety‎ : nu stie ca bataia doare e x t a‎ : imi dau seama e x t a‎ : 20 de kile e x t a‎ : bati tu sweety‎ : auzi-l p-asta CERBERUS‎ : mi se blocase sweety‎ : 20 kile sweety‎ : mai rapan  indian sweety‎ : stai cuminte e x t a‎ : are rost
e x t a‎ : sa zic
e x t a‎ : ca ai lv 1 pe faceit
patrixxx#langod‎ : nextmap
e x t a‎ : si ti ai pus lat cont
e x t a‎ : =]]]]]]]]]]
e x t a‎ : taci drq
sweety‎ : !admin
e x t a‎ : da mi mute
e x t a‎ : n ai tupeu
e x t a‎ : ahah
sweety‎ : iti dau asa o pauza

Alte precizări: Nu ma deranjeaza banu deoarece este 30 de minute, ma deranjeaza incompetenta acestui copil care tot el e smecher pe internet si tot el se foloseste de comenzile de admin ca sa dea ban, macar daca stia sa foloseasca comanda de ban nu sa deschida meniul admin ca sa faca asta si cu un motiv misto rau de tot. Sfat de la mine, nu mai fii smardoi pe internet ca nu stii cum te prinde unu si ti rupe capu, nu zic neaparat de mine, oricum totul este posibil. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce sa zic, si tu ai un stil de a da replicile sau de a purta o conversatie cu cineva ciudata, adica raspunzi cu superioritate si na.... deci contra

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, @exta! Din partea mea, ai contra, din cauza a doua motive.
1. Dovezile nu sunt concrete si sunt insuficiente, o poza/filmare ar fi de ajutor.
2. Data viitoare ai grija la limbaj! Si grija cu suferinte de genul: "copile", "20 kile" etc. Poate ca un baiat/fata sa fie mai mare ca tine.

P.S Un sfat pentru tine, violenta nu e solutie, dar nici "smardoiala" pe internet dupa tastatura. O zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum nu sunt nici eu nici angrry acasa, eu zic ca dovezile sunt insuficiente. Data viitoare video/poze. 

         P𝖔𝖙 𝖘𝖆 𝖙𝖊 𝖋𝖆𝖈 𝖇𝖚𝖈𝖆ț𝖊𝖑𝖊, d𝖚𝖕𝖆 𝖘𝖆 𝖑𝖊 𝖉𝖊𝖆𝖑𝖆𝖗𝖊𝖘𝖈 𝕵𝖔𝖈 𝖉𝖊 𝖌𝖑𝖊𝖟𝖓𝖊, 𝖛𝖊𝖗𝖘𝖚' 𝖈𝖍𝖎𝖓𝖊𝖟𝖊𝖘𝖈 𝕮𝖆𝖗𝖆𝖈𝖙𝖊𝖗𝖚' 𝖙𝖆𝖚 𝖑𝖎𝖕𝖘𝖊𝖘𝖙𝖊, 𝖋𝖗𝖆𝖙𝖎𝖎 𝖙𝖆𝖎 𝖙𝖊 𝖕𝖆𝖗𝖆𝖘𝖊𝖘𝖈 𝕱𝖆𝖈 𝖕𝖚𝖑𝖆 𝖒𝖆𝖗𝖊, 𝖕𝖆𝖓𝖆 𝖛𝖎𝖓 ș𝖎-𝖎 𝖕𝖔𝖙𝖔𝖑𝖊𝖘𝖈 P𝖊𝖓𝖙𝖗𝖚 𝖒𝖎𝖓𝖊 𝖊ș𝖙𝖎 𝖈𝖆𝖉𝖆𝖛𝖗𝖚, 𝖒𝖔𝖗𝖙𝖎𝖎 𝖓𝖚 𝖘𝖊 𝖕𝖔𝖒𝖊𝖓𝖊𝖘𝖈 𝕹𝖚 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖚𝖑𝖆, 𝖇𝖗𝖔, 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖔𝖕𝖔𝖓𝖊ț  ” - Ian - Tiki Taka
#Peace ✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.