Sari la conținut

Unban Request Vlxdy


vlxdy

Postări Recomandate

1. Nickname ( in-game ) ⤫ Vlady

2. Your Steam profile: https://steamcommunity.com/id/vlxdyrom/

3. Your SteamID (get it from here): STEAM_0:0:551332670

4. Admin's profile and his nickname: Samitzu

5. Reason for ban: Cheats ( WH )

6. Evidence: spacer.png

7. Other details (optional): Am mai facut o cerere de unban deoarece nu am cod si daca va uitati si pe alte demo-uri o sa vedeti ca ma uit prin pereti in fiecare meci in gluma, dar in acest meci s-a nimerit sa fie cineva acolo. (La 8:57 prima data cand m-am uitat prin perete am facut asta in gluma si a doua oara l-am auzit in window)

Aici sunt si dovezile de la Samitzu:

00:16
01:44

02:02 +10-15 sec dupa
05:02 +10-15 sec dupa
05:27
06:29
WALL-HACK LEGIT 08:57 PANA LA 9:30
10:59 - PRE FIRE
10:40 - wh / pre fire

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raman la aceasi parere te-ai uitat de 3 ori + cand ai intrat bro in conector te-ai uitat fulger prin pereti sa te asiguri acu am vzt chestia asta dupa ce am verificat din nou 9:15 + tu conector n-ai verificat nmk ai intrat direct deagle cu 3 in viata nus bro ti-am zis 🙂 Pt mine ramai codat.

Editat de Samitzu
Update la reply
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, Rares24 said:

Nu exista sa te uiti prin pereti la misto fix pe ei.

daca te uitai pe cerere am si zis ca fac asta in fiecare meci si ca de data asta s a nimerit sa fie cineva acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, vlxdy a spus:

daca te uitai pe cerere am si zis ca fac asta in fiecare meci si ca de data asta s a nimerit sa fie cineva acolo

Daca erai atent la ce am zis, "Nu exista sa te uiti prin pereti la misto fix pe ei." 

S-a nimerit de cateva ori pe filmare sa fie cineva exact unde te uitai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, Rares24 said:

Daca erai atent la ce am zis, "Nu exista sa te uiti prin pereti la misto fix pe ei." 

S-a nimerit de cateva ori pe filmare sa fie cineva exact unde te uitai.

Nu vreau sa crezi ca am arfe sau ceva dar chiar te rog sa te uiti pe celelate demo-uri si sa vezi cu ochii tai ca fac asta in fiecare meci ❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.