Sari la conținut

Retragere [Spectru]


[Spectru]

Postări Recomandate

As dori sa ma retrag din aceasta comunitate cu parere de rau bineinteles

Din cate vad Angrry ne-a bagat pe toti in aceeasi oala...adica toti injuram ..toti ne bagam...e ok

Nu cred ca l-am vazut pe proxy injurand vreodata in 3 ani cat am eu pe serverul asta(dau un exemplu) dar vad ca te-ai grabit sau ai vrut sa ne bagi in aceeasi oala

Va doresc numai bine in continuare

@Angrry™vreau sa imi scoti gradul si de pe arena te rog frumos daca se poate...daca nu fac alta cerere acolo separata

Este exact cum a spus si nechaz in cererea lui de retragere:Aperi "adminii" care habar nu au cum sa stea spec pe cineva si pun pe alti sa o faca in locul lor

Intru pe server si era unul cu rank 2 cu 30 cu 9 sau ceva de genul si o intreb pe roxy aia sau cum o cheama:Te-ai uitat si tu pe ala? la care ea imi rasp ca nu:))

Pai cum cum vine asta? ma astepti pe mine sa ma uit eu? sau care e faza?Si sunt multi asa..au platit ptr grad sa dea bine pe server dar nu au nici o treaba sa se uite pe codati sau sa dea un mute sau gag

Pe astia ii aperi tu?fereasca dumnezeu

 

Editat de [Spectru]
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am spus, daca aveti dovezi sa ma ajutati sa aplic regulamentul asupra tututor, ii voi penaliza pe toti cei care au gresit, asa cum am mai spus, nu pot fi online 24/7. In loc sa ajuti sau sa vii cu o dovada, te plangi si atat, nu vad cu ce ajuti. Daca asta e decizia ta, nu te opresc. Nu am bagat in oala toti adminii, am pus in paranteza pentru cei care se simt. Poate cu ocazia asta, o sa dam afara tot staff-ul si cand vom alege altul, daca vrei sa te reintorci, te asteptam. Spor pana atunci la ce faci!

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.