Sari la conținut

Retragere Vasi


VasYiY

Postări Recomandate

Nu vreau sa va ocup timpu cu romane, mi a facut placere sa am grija de server, am facut 520 de ore in 5 luni, cred ca nimeni nu a fost asa activ ca mine, dar in ultimu timp se favorizeaza anumiti jucatori, iar mie nu mi plac chestiile astea. Le multumesc tuturor celor cu care am ras si am avut momente super. Va urez succes in continuare cu comunitatea, dar aveti nevoie de anumite schimbari in staff.

 

Multa sanatate si toate cele bune!

  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@snd @Angrry™ Sper ca observati unde se duce comunitatea aceasta

Imi pare rau pentru plecarea multora din admini dar chiar aici trebuia sa se ajunga? Sa moara o comunitate pentru 2 prieteni?
Daca se va continua asa veti vedea si retragerea mea si a multora din adminii activi de pe server, deja vedeti ca ati pierdut 3 din acestia, dar vor urma multi altii

 

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se favorizeaza nici un jucator.

Problema e ca ati dat ban aiurea la multi si nu se populeaza serverul.

Regulamentul s-a schimbat pentru binele tuturor, cerand niste dovezi concrete la orice ban, lucru la care nu va puteti conforma aparent.

Te asteptam oricand doresti sa te introci.

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.