Sari la conținut

Cerere Helper. HPeX


HPeX-J'ick

Postări Recomandate

Nume: Ghena Alexandru Petrisor
Vârsta (minim 14):19
Nick: [numele tău de pe server]:HPeX.exe 
Profil jucător (STEAM): https://steamcommunity.com/id/igotsiked/
Ore jucate pe server (link gametracker): 456 de ore https://imgur.com/9B1Gl6E  ___ https://www.gametracker.com/hpex/
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: Da 100%

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: Da https://imgur.com/TkWgwTM

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: [Da, am aplicat. Nume: HPeX.exe

Ai intrat pe serverul de discord al serverului? Da. HPeXdutedrq
Ai citit regulamentul?:Poate

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13 hours ago, UnReal said:

Activitatea aia ce zice :)) ? 

+1 nu prea l-am vazut pe server de cand ma joc eu pe server, si eu cand dau la ore imi arata 700h, dar eu nu am atat, deci nu stiu ce sa zic, era mai ok pe gametraker .
eu sunt Pro

Desi nu stiu ce sa zic, sper sa te vad mai des, si mult succes

Editat de MλMBλ マンバ

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, MλMBλ マンバ a spus:

Dar tu de cand te joci pe server?

 

Ma joc din 2018 pe server poți vedea ca profilul meu de pe forum are 2 ani. Nu știu care dintre noi doi e mai activ pe server dacă eu intru de o luna aproape incontinuu.Am treaba, muncesc intru când am timp nu mai am 15 ani sa stau non-stop.

Editat de HPeX-J'ick
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, UnReal a spus:

Defapt, Pro-ul meu se anuleaza, imi rectific votul . Ai un Contra de la mine . Am auzit ceva despre tine si nu prea accept asta . 

Nicio problema asta sunt eu nu ma supăr dacă nu primesc îmi asum toate vorbele scoase pe gura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

34 minutes ago, UnReal said:

Defapt, Pro-ul meu se anuleaza, imi rectific votul . Ai un Contra de la mine . Am auzit ceva despre tine si nu prea accept asta . 

si la mine ar fi fost un contra dar am vazut ca are multe de pro si mna

 

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 hours ago, HPeX-J'ick said:

Ma joc din 2018 pe server poți vedea ca profilul meu de pe forum are 2 ani. Nu știu care dintre noi doi e mai activ pe server dacă eu intru de o luna aproape incontinuu.Am treaba, muncesc intru când am timp nu mai am 15 ani sa stau non-stop.

Atunci de ce mai vrei hellper, asta cere activitate si si seriozitate maxima, si imi pare rau, dar nu prea te-am vazut pe server, imi pare rau, dar daca nu ai timp sa joci, si sa intri cand e solicitat atunci retrage crerea, si fa ce ai de facut, sa fii staf inseamna sa ai timp sa intri din cand in cand, mai exact in fiecare zi, si de fiecare data cand este cerut, imi pare rau, dar e  Contra de la mine

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 minutes ago, MλMBλ マンバ said:

Atunci de ce mai vrei hellper, asta cere activitate si si seriozitate maxima, si imi pare rau, dar nu prea te-am vazut pe server, imi pare rau, dar daca nu ai timp sa joci, si sa intri cand e solicitat atunci retrage crerea, si fa ce ai de facut, sa fii staf inseamna sa ai timp sa intri din cand in cand, mai exact in fiecare zi, si de fiecare data cand este cerut, imi pare rau, dar e  Contra de la mine

Maybe you don't know him but he used to be very active, I think he will be active again

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, VAXERIOUSSS said:

Maybe you don't know him but he used to be very active, I think he will be active again

maybe it was active when i am offline, but he say cause he can not be online any time, so why he want to be hellper?
all right, but my opinion still be
Contra

  • Sad 1

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, Paradox a spus:

Sincer din pacate de la mine ai CONTRA  , de ce? Alaltaieri ai spus ceva despre server care dupa parerea mea ai fi meritat ban permanent ... imi pare rau !

Scuze frate ca nu mai am voie sa fiu nervos pe server, daca ar fii dupa tine ai da ban la toti care zic ceva de server... Nu stiu de ce faceti atata drama da.ti pro sau contra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 ore, MλMBλ マンバ a spus:

maybe it was active when i am offline, but he say cause he can not be online any time, so why he want to be hellper?
all right, but my opinion still be
Contra

Mamba, ma joc in fiecare zii de la ora 6 pana la ora 11, nu te.am vazut deloc like D E L O C.

Ai cont pe forum de 2 luni jumate poate te joci pe server de mai demult nu zic nu, dar nu inteleg de ce atata drama fii frate sincer sunt om dintr o bucata, nu trebuie sa faci drama.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13 minutes ago, HPeX-J'ick said:

Mamba, ma joc in fiecare zii de la ora 6 pana la ora 11, nu te.am vazut deloc like D E L O C.

Ai cont pe forum de 2 luni jumate poate te joci pe server de mai demult nu zic nu, dar nu inteleg de ce atata drama fii frate sincer sunt om dintr o bucata, nu trebuie sa faci drama.

Nu am nimic cu tine sincer, si acum inteleg de ce nu ne-am prea vazut pe server, din cauza ca eu intru o jumatate de ora la 12... O ora doua pe la 16:00 si inca o ora pe la 11:30, si mna, zic contra din cazuza ca tu ai spus in mesajul de mai sus ca nu ai timp, ai 2/3 contra in rest ai PRO, acum depinde de @snd sau @Angrry™ / @TwiX ce verdict vor da ei
La mine ramane
Contra din pacate

Iti urez mult succes

  • Like 1

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.