Sari la conținut

Cerere Un-Ban alpha


alpha.

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://steamcommunity.com/id/christy47/

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:486517609&advType=steamid&Submit

3. Descrie situația: ma distram cu un prieten (Xanax) pe server si am inceput sa facem misto de altii, si i-am zis sa stea spec pe mine sa-i arat ce le fac la inamici, dar faza e ca sunt Global Elite si ma joc de ceva vreme pe server, si am omorat 4 inamici, nici nu mai stiu cati erau, de fapt. Vreau sa vad si demo-ul lui Sacaz sa ii explic cum se folosesc castiile si trasul cu arma in rank mare. 

4. Dovezi: https://imgur.com/a/HEJxxap

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

https://easyupload.io/11ylgl

 

Mai aveam un demo, dar se pare ca am inregistrat peste el!  Plus doua runde mai inainte de acest demo, tot cu tinta prin perete erai dupa capul unuia, dar in lipsa de alt demo, ramane doar acesta pe care l-am postat!

 

Lumea te-a raportat pe u@ si asa am ajuns spec pe tine. Daca ti minte, eram in echipa adversa si nu aveam de unde sa stiu ''pariul'' tau cu ceilalti jucatori de la tine din echipa.  

 

Ei hai,  global dupa 800 de ore si inventar de silver? Serios? 🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

59 minutes ago, Sacâz said:

Salut,

 

https://easyupload.io/11ylgl

 

Mai aveam un demo, dar se pare ca am inregistrat peste el!  Plus doua runde mai inainte de acest demo, tot cu tinta prin perete erai dupa capul unuia, dar in lipsa de alt demo, ramane doar acesta pe care l-am postat!

 

Lumea te-a raportat pe u@ si asa am ajuns spec pe tine. Daca ti minte, eram in echipa adversa si nu aveam de unde sa stiu ''pariul'' tau cu ceilalti jucatori de la tine din echipa.  

 

Ei hai,  global dupa 800 de ore si inventar de silver? Serios? 🙂

Bai baiatule, daca tu crezi ca un crosshair placement bun si "inventar de silver" pe cont cu 800 de ore justifica ca sunt hacker, nu esti un admin destul de experimentat. Crezi ca in cele 20 de ore stranse, sau cate erau pe server, nu m-a mai verificat nici un admin? Am avut multe reclamatii de hack, da ma distram pe server de fiecare data cu un prieten pentru ca e foarte decent serverul, dar vad ca Staff-ul este uneori de neapreciat. "Inventarul ala de silver" e din deschis cutii, pentru ca deschid cutii cu premiul de la niste turnee mici pe care le mai castig si eu catodata. In parerea mea nu esti destul de experimentat in pozitia in care esti pe server, iei lucrurile prea repede si nu ai motive bune sa dai ban. Se intampla sa tin tinta cat mai aproape de colt sau de perete daca stiu ca inamicul e acolo cand il vad ca trece sau il aud, dar cand Adminul are x-ray activat are o totala alta perspectiva si se intampla ca tinta sa se alinieze cu un player prin perete fara ca jucatorul sa-si dea seama. In fine, probabil oricum nu iti pasa si aduci iar argumente jalnice, dar nu doresc sa te jignesc, imi spun doar parerea mea. 

Editat de alpha.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe-langa toate cele de mai sus, vezi ca si ''monitorul'' se pedepseste tot cu ban.  Au fost cateva cazuri in care te-ai dus la fix. Nasol e ca nu am dovada pentru acele cazuri! 

 

Pe de alta parte, erai mai mereu cu tinta prin perete, ca sa fie doar bulan. repet, in acest demo, se vede asta doar in prima parte.   Pentru ca am urmarit niste runde anterioare acestui demo, am considerat ca ai wallhack si nu am stat sa-ti fac si alt demo!

 

In caz ca primesti unban, am sa ma asigur pe viitor ca nu mai fac greseli in ceea ce te priveste! 🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Sacâz cumatru, m-am uitat la demo si acolo chiar ca nu avea nmic. Din ceea ce zice el de crosshair placement, nu prea il are,dar in fine, e curat baiatul din ceea ce a fost aici.

@alpha. stai nene sa-ti explic care e faza, de la asta cam noi adminii mai facem greseli, dar in fine, tot suntem oameni si nu e motiv de cearta. De cand e CS-ul fara prime, sincer sa-ti zic, e plin serverul de codati, care-si downloadeaza cs-ul de pe account nou, sau si-l cumpara de pe diferite pagini cu 2$. De aia si noi stam mereu spec pe fiecare, deja ni se face si noua rau de la asta ca nu poti juca normal, la fiecare runda apare cate un codat

De aia si zic ca mai facem si noi greseli, pentru ca incepem a lua fiecare moment mai ciudat ca fiind cod, pentru ca scuza-ma, cate 100 codati/zi, ne mai turbeaza ei mintile noua.

Dar oricum, mersi mult de o cerere fara cearta si de cuvintele tale precum comunitate ok, incercam sa o mentinem la fel ❤️

O zi frumoasa, PRO UNBAN.

 

Dupa mesajul meu, nu cred ca mai are sens cineva sa mai zica ceva, cam totul am explicat.

 

 

Editat de patr1xxx #lanGOD

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO UNBAN

Sunt PRO UNBAN pentru ca alpa m-a introdus in comunitatea "usp.ro"  si datorita faptului ca il cunosc personal de foarte multa vreme si stiu ca respecta jocul pe care il joaca si in special oamenii cu care joaca.Cat despre demo,personal nu mi se pare ca a avut WallHack (opinia mea).Multumesc!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Sacâz la admin pe cs nu se respecta varsta e irelevanta, se respecta experienta si daca tot esti mai in varsta ma astept la o exprimare mai faina nu de tot cacatu "inventar de silver" adica practic iti bati joc de om ca nu are bani...

in fine am inteles ce zici are inventaru slab si aia e un + cand te uiti pe un posibil codat dar aici is prea putine dovezi , de doua ori ca so nimerit tinta sa se uite in fata de unde tre sa apara inamicu nare treaba

ma astept la o formulare mai ok a frazelor ca un suspect e "nevinovat pana la proba contrarie" , si asta e in general, nu tratati oamenii care or avut potential cod ca pe niste sclavi pt ca in primu rand o avut bunu simt sa faca cererea dupa model macar unpic de bun simt inapoi

@Xanax doar adminii dau pro/con/vorbesc in topic (si omu banat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ban scos. TC

Nu va mai certati atat ca nu e piata aici

@Xanax tu nu esti admin, doar adminii au voie sa si dea cu parerea aici

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.