Sari la conținut

Cerere Unban


Lucifer666

Postări Recomandate

Sa zicem ca am exagerat cu permanent , totusi ai facut reclama la ( Aimware.net ) , nu prea cred ca a fost din greseala + ca injurai tot timpul , nu conta ca erau 2-3 admini pe server , tu bagai acolo ... cand pe voice chat cand in scris pe chat , te durea la banana ca luai mute . 

--> - Reclama la cheat-uri, fie că există sau nu, este interzisă. [Pedeapsă: BAN TEMPORAR de la 30 min la PERMANENT]

-->  - Reclama de orice fel, fie în nume, chat sau la microfon este strict interzisă [Pedeapsă: !rename pentru nume iar pentru reclamă intenționată în chat / microfon BAN PERMANENT]

 

@TwiX Parere ? 

 

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa mine nu ai primi unban dar sa zicem PRO de data asta

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am redus banul la 24 de ore. Data viitoare daca se mai intampla ceva de genul ai permanent fara discutii.

T.C.

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.