Sari la conținut

CAMPANIE RECRUTARE MODERATORI @ EVICT.RO


HATEAND

Postări Recomandate

Vă oferim posibilitatea sa faceți parte din echipa noastră și să ajutați la dezvoltarea acestei comunități.

Comunitatea EVICT România este în căutare de moderatori, fiind la început avem nevoie de persoane capabile care să ne ajute la dezvoltarea comunității. Dacă crezi că ai ceea ce îți trebuie pentru a face parte din echipa noastră, nu ezită să aplici pentru acest grad! Aplicatia se face in acest topic cu un reply dupa modelul de mai jos.

 

 

Cerinte:

  • Sa intri in grupul nostru de GameTracker: https://www.gametracker.com/clan/evict/
  • Sa intri in grupul nostru de Steam: http://steamcommunity.com/groups/evictro si sa inviti toti prietenii
  • Sa dai like pe Facebook paginii noastre: https://www.facebook.com/evict.ro/
  • Activitate atât înainte de cerere, cât timp cererea este în aşteptare şi după cerere
  • Topicurile nu trebuie făcute pentru numar, ci să fie de calitate şi să atragă userii
  • Varsta minima pentru aplicare este de 15 ani.
  • Pentru a face o cerere, nu trebuie sa aveti nici un warn la activ
  • Respectati modelul de mai sus, ca cererea sa va fie luata in considerare
  • Pentru a face o cerere trebuie sa ai minim 25 postari

 

Model:

Nume si Prenume: 

Vârstă: 

Motivul pentru care doriți acest privilegiu: 

O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte):

Experiență în domeniu:

Ai dat like la pagina noastra de pe Facebook?:

Ai intrat in grupul nostru de GameTracker?:

Ai intrat in grupul nostru de steam si ai dat invite la toata lista( + DOVADA)?:

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nume si Prenume: Mihnea Bogdan

Vârstă: 16, aproape.

Categoria pe care doriți să o moderați: CS:GO, mai exact pe BHOP.

 

Motivul pentru care doriți acest privilegiu: Am facut aceasta cerere deoarece detin un grad destul de mare pe serverul de BHOP. Sunt un admin foarte activ acolo, toti playerii ma aprecieaza, mai ales ca detin si un canal de YouTube cu 3300 de abonati. De obicei owner-ul serverului nu are timp sa intre pe forum s.a.m.d., asa ca ar fi o oportunitate foarte buna pentru mine, cat si pentru server/e sa aiba cine sa le modereze. Pot peterece foarte mult timp, cu toate ca incep liceul.

 

O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte): Un baiat amuzant, destept (9.77 la Evaluarea Nationala, hehe), petrec foarte mult timp la calculator si imi place fotbalul. Ascult Carla`s Dreams - trupa mea de suflet, locuiesc in Bucuresti. Crush-ul meu international este Yanet Garcia :)) (se vede si in poze.. cred)

 

Experiență în domeniu: Am fost admin pe multe comunitati (ce-i drept, am avut OWNER pe cea mai mare comunitate de Minecraft din Romania (MC-RO, pe care zZaNdrei a inchis-o). De asemenea am avut foarte multe grade pe servere de CS:S. CS 1.6, in trecut, in special pe CS:GO si acum.

Ai dat like la pagina noastra de pe Facebook?:  Da

Ai intrat in grupul nostru de GameTracker?: Da

Ai intrat in grupul nostru de steam si ai dat invite la toata lista( + DOVADA)?: Da.

 

 

 

Sunt constient de faptul ca nu am postarile necesare, insa pe Servere am foarte, dar foarte multe ore adunate, timp in care administrez serverele si ajut playerii cat mai mult posibil. Sunt activ mai mereu noaptea tarziu, cat si in timpul zilei. Voi fi activ si pe viitor, raspunzand la toate topic-urile care ma privesc. M-am grabit cu cererea deoarece am vazut ca sunteti in cautare de cineva competent.

Admin BHOP.EVICT.RO

Yanet Garcia <3

yanet-garcia-legging-600x250.jpg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai intrat in clan pe gametracker

nu sunt convins ca ai invitat prietenii, trebuia sa faci poza la mesaj dupa ce ai apasat Invite To Group

nu cred ca ai dat like nici paginii de fb ca nu a crescut nr de likeuri

 

revi cand ai facut tot ce trebuie 

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

20 minutes ago, snd said:

nu ai intrat in clan pe gametracker

nu sunt convins ca ai invitat prietenii, trebuia sa faci poza la mesaj dupa ce ai apasat Invite To Group

nu cred ca ai dat like nici paginii de fb ca nu a crescut nr de likeuri

 

revi cand ai facut tot ce trebuie 

Pe GameTracker am reusit sa intru cu greu, ma cheama "Shaniu". Cat despre invite-urile pentru grup, am trimis la absolut toata lista. Pot face un video demonstrativ, daca este nevoie. Nu stiu de ce nu s-a updatat, poti verifica tot acum =]

6 minutes ago, Adi100 said:

Sorry ca intervin dar @Shaniu  ai avut tu grad pe mc-ro? Poate pe un server din mc-ro, nu pe forum.

Cat despre tine @Adi100, sunt xXMihneaXx, am avut grad pe forum, cat si grade pe multe servere din comunitate. Am fost membru inca din 2012, iar eu cu tine ne cunoastem bine :)).

Admin BHOP.EVICT.RO

Yanet Garcia <3

yanet-garcia-legging-600x250.jpg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Shaniu acceptat

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nume si Prenume: Ionascu Dragos 

Vârstă: 14 ani

Categoria pe care doriți să o moderați: CS:GO, Bhop.

Motivul pentru care doriți acest privilegiu: Simt ca trebuie sa ma implic mai mult in aceasta comunitate decat o fac pe server. Sunt nelipsit, zi de zi pe serverul meu de suflet, obviously, pe serverul de bhop. Nu am foarte multa experienta pe alte forum-uri, dar sunt sigur ca pot sa ma perfectionez .

O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte): Stau in Craiova, gamer de la 6 ani, CS 1.6 was life <3 . Sunt prietenos si imi place sa fac caterinca, desigur, cu oameni care au sensul umorului. Ascult EDM . Nu ma tem de clasa a opta :)) . Deocamdata single. Si, da ... ma joc pe bhop o gramada.

Experiență în domeniu: Am avut designer pe un forum de metin, parca. Si moderator acum mai mult timp pe un server de cs.

Ai dat like la pagina noastra de pe Facebook?: Da.

Ai intrat in grupul nostru de GameTracker?: Dap.

Ai intrat in grupul nostru de steam si ai dat invite la toata lista( + DOVADA)?: 

Editat de cLBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, cLBL a spus:

Nume si Prenume: Ionascu Dragos 

Vârstă: 14 ani

Categoria pe care doriți să o moderați: CS:GO, Bhop.

Motivul pentru care doriți acest privilegiu: Simt ca trebuie sa ma implic mai mult in aceasta comunitate decat o fac pe server. Sunt nelipsit, zi de zi pe serverul meu de suflet, obviously, pe serverul de bhop. Nu am foarte multa experienta pe alte forum-uri, dar sunt sigur ca pot sa ma perfectionez .

O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte): Stau in Craiova, gamer de la 6 ani, CS 1.6 was life <3 . Sunt prietenos si imi place sa fac caterinca, desigur, cu oameni care au sensul umorului. Ascult EDM . Nu ma tem de clasa a opta :)) . Deocamdata single. Si, da ... ma joc pe bhop o gramada.

Experiență în domeniu: Am avut designer pe un forum de metin, parca. Si moderator acum mai mult timp pe un server de cs.

Ai dat like la pagina noastra de pe Facebook?: Da.

Ai intrat in grupul nostru de GameTracker?: Dap.

Ai intrat in grupul nostru de steam si ai dat invite la toata lista( + DOVADA)?: 

Nu ai cum sa moderezi categoria serverului BHOP.evict.ro deoarece doar Fondatorul serverului poate modera acolo. Daca vrei Moderator alege alta categorie si da-mi pm cu ea.

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd nerecomandate și nefixat acest topic

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.