Sari la conținut

Cerere unban Habzzz


habb

Postări Recomandate

Vizitator gh0stw4ve

i-a auzi cartita cu ce is cartita :)))))) spune frate sa stiu si eu 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai venit tu pe serverul lui Pymbor frumos ai făcut cerere ai primit mod iar după ai făcut cerere up pe usp pentru ca nu îți convenea gradul primit

Si în legătură cu vârsta, ziua ta a fost săptămâna trecută și atunci ai împlinit 14 ani, nu mai minți oamenii

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spectru mai bine lasam vorba de arfe caci tu dai ban fara demo si fara nici o dovada =)))))))))) 

 

                                                                                                                               spacer.png                                                                                           

                                                                                                                                                                  ☠  Co-Owner GO.USP.RO  ☠

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gh0stw4ve

@CMAlexandru3am 14 ani da , dar cata experienta am avut eu in staff nu ai avut tu in cs , termina te ca esti iritant , esti vechi pe server si nici macar o cerere de grad nu ai facut ;)))))))))))))))))))))))))))))) ma faci sa rad sa mor de te mint , vii si tu aici si te bagi in seama cu posturile astea degeaba , noi am dat ban pe un motiv daca avem dovezi si tot ce ne trebe de ce mai comentati sa va baga-ti in seama 😛

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 50 minute, gh0stw4ve a spus:

@[Spectru]

vezi ca eu te respectam si nuimi bate-am joc de tine dar se pare ca tu ai aere frate la 20 de ani cati ani tu nu esti capabil sa zici adevaru, esti pe bines te pwp<3

adevarul este ca ai aere de admin prietene ai inteles?

ala e adevarul 🙂

Ai noroc ca nu am dovezi sa pun aici sa vada toti cu ce tupeu si basini in cap vorbesti cu playerii

 

Acum 50 minute, gh0stw4ve a spus:

@[Spectru]

vezi ca eu te respectam si nuimi bate-am joc de tine dar se pare ca tu ai aere frate la 20 de ani cati ani tu nu esti capabil sa zici adevaru, esti pe bines te pwp<3

ma amuzi teribil sincer sa fiu:))

 

Editat de [Spectru]
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu cum fix aia care nu sunt activi pe forum și server (înainte) sa vina sa arunce cu noroi în mine, înainte sa aruncați cu noroi uitați-vă la voi cât de murdari sunteți

"cata experienta am avut eu în staff nu ai avut tu în cs" ma faci sa rad, cum ai avut tu experienta? Intrând o data pe luna pe server și având activitate 0 pe forum? 

I a gata ca poate îmi dați și mie ban, tu te-ai trezit sa vorbești, fix ala de care se folosesc mai marii.

Termina cu cearta asta prosteasca, eu am încercat sa ma apar și nu doar pe mine. 

Când faci un copil de 14, 15,16... ani terminat și cartita la 20+, nu ești "smecher" ești doar imatur. 

Atât am avut de zis

Pwp

 

Noi am încercat sa ne retragem frumos și cu bun simt 

 

Și nu va mai dați regi când sunteți bufoni. 

Editat de CMAlexandru3
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gh0stw4ve
Acum 2 minute, CMAlexandru3 a spus:

Noi am încercat sa ne retragem frumos și cu bun simt 

cica ne retragem frumos is cu bun simt si voi veniti inapoi si ziceti ca e sv de morti ;))))))))) hahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca vezi doar partea rea a situației, puteam sa va înjuram, sa va facem în toate felurile, cum ați făcut voi, dar noi am învățat ca persoanele vin și pleacă. 

V am răspuns cu același metoda (unii) 

Gata ca deja devii repetitiv

Nu poți sa înveți din greseli

Din câte am scris doar la aia ai comentat. 

Știi ca restul e adevărat și nu vrei sa accepti

Asta nu tine doar de online, definește și cum ești tu în real life. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ciulama ati facut din cererea asta a lui habz 😂 

treaba voastra cui dati ban si ce faceti... dar.... dati ban unor playeri care au cu mult mai multe ore pe serverul asta decat voi. 

bubule fara suparare am sa iti zic ce cred... cred ca CMA are dreptate mare.  Ai venit pe serverul de discord ai vorbit de unu si de altu, ai "scuipat" pe usp, si te-ai intors sa lingi.  Asta spune multe despre tine... in momentul in care ai trimis acel mesaj ca tu nu poti sta pe comunitatea lui pymbor si bla bla bla, ma crezi ca toti s-au bucurat ca ai plecat? ca sa stii cat de apreciat ai fost. Nu stiu daca asta conteaza pentru tine sa fi placut de oameni... eu is sincera si nu am de gand sa iti ascund nimic.

Degeaba te iei de CMA cu aerele astea de superioritate ca ai prins tupeu de la cei de "sus" care te-au pus sa faci si alte lucruri. CMA a fost unul dintre cei mai activi admini de aici. tu intrai din an in paste, si cand intrai nu faceai nimic. Nu te face cu nimic superior ca te-ai intors sa lingi unde ai "scuipat" odata, cu absolut nimic fata de restu oamenilor. Se vede ca ai prins tupeu de "sus" (asa cum mi-ai si spus) ca altfel nu iti permiteai tu sa te iei de @[Spectru] asa aiurea.  

Tocmai din cauza unor admini ca si voi 2 au ales multi sa plece de pe usp sau sa nu mai fie la fel de activi. Oare cand intra playeri noi si va vad gradele de superioritate si cum va luati de toata lumea mai stau pe server? Sau pe founderi nu ii intereseaza sa aiba playeri noi? ii intereseaza doar sa isi bata joc de adminii care au poate deja catre 1k ore pe server si  care au ales sa plece din cauza ca serverul nu era ingrijit deloc, si se rugau pe forum de minim 3 luni sa se repare bugurile? Daca asta e multumescul lor pentru tot timpul in care au fost pe server si au avut activitate si s-au implicat.  Cu asta sunteti rasplatiti @habb @dwighT | USP.RO @Poker21 si multi altii. 

Mi-e mila de tine @gh0stw4ve, sincer. Fara nici o suparare si sper ca sa o iei ca atare nu ca o jignire.  Am incheiat.

  • Like 4
  • Love 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nimic cu nimeni dar cum am zis si la alti, internetul nu este viata reala asa ca calm treburile se rezolva si frumos.
BTW @CMAlexandru3 nu ca e mai exemplar ca admin unde el respecta regulamentul, e mai exemplar ca jucator,  decat voi toti la un loc, va da clasa cand vine vorba de comportament in societate.

  • Love 2

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gh0stw4ve

De ce toti care i-am respectat is toxici , inf eu n am treaba si nu imi pasa parerile altora si nu am scuipat niciodata in usp. Mi-a scris angrry care ne stim mai de mult de usp , numa dupa am auzit ca ii fondator acolo si am fost activ , am jucat mult si am donat 5 euro pt vip am primit vip dupa am facut cerere helper , am primit helper dupa am facut cerere up pt mod si am primit mod , etc... si voi astia care acuma comentati  , inainte ne-am distrat jucand impreuna pe server iar acuma cand a deschid pymbor comunitatea aia v-ati mutat multi prieteni pe comunitatea lui si am zis ca ma uit ce ii pe acolo si dupa a zis angrry ca are nevoie de ajutor ,deoarece ca au plecat multi admini si am zis sa nu raman si la usp si la pymbor ca nu fac fata la activitate, asa , si cum m-am mutat la usp am vazut ca toti prieteni cu care m-am inteles au facut comunitatea usp moarta si ca sunt o cartita....eu v-am respectat pana astazi cand acuma chiar stiu cine sunteti defapt 🙂 

Eu atata am de zis ❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa va place sa dati in off-topic pana va luati warn/ban. Aici este vorba despre cererea de unban.

Daca aveti alte probleme, se face cate un topic pentru fiecare reclamatie/problema in parte. 

 

@Habzzz

Banul l-ai primit cu un motiv gresit, insa l-ai primit pentru injurii staff.

Esti responsabil de ceea ce se aude pe microfonul tau (de data asta, cred ca ai facut-o intentionat ca stiai ca se aude - si daca se auzea muzica priemeai mute).

+ Alte jigniri si glume de gen "Cum iau owner pe server". 

 

Dovada de la Norbi pentru ban: 

 

Norbi va primi warn pentru folosirea incorecta a comenzilor.


Iar banul vostru a fost redus la 7 zile. 

 

7 hours ago, Poker21 said:

,SI EU MI AM LUAT BAN,PENTRU <TOXIC> dar eu doar am pus o intrebare,foarte pacat,chiar imi pare rau,si mai voiam sa ma joc pe acest server,urat din partea dumitale ca mi ai dat ban @Norbi02

Dupa cum am spus, se face cate o cerere separata, nu aici.

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, Angrry™ a spus:

 

 

Daca mai aud chestii de genul spuse “haha servere de morti” “haha servere moarte” aveti ban permanent voi astia smecheri care si voi ati stat pe serverul asta “mort”. Mari ciutani sunteti voi daca va fâlfâiti degeaba

  • Haha 2

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.