Sari la conținut

Unban!


jhimmyy

Postări Recomandate

 Profil jucător: https://steamcommunity.com/id/jhimmyyn1/

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:197927242&advType=steamid&Submit

3. Descrie situația: Ban fara motiv fara dovada... nu prea ii place sa fie batut 

4. Dovezi:Admin: ⭐Puf De Păpădie
Reason: monitor/ wh
Length: permanent. !!! Sper ca acum sa respecte si sa respectii si tu putin 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1: Nu trebuie sa imi spui ce sa respect si cat.
2: Asteptam dovada de la @⭐Puf De Păpădie

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te fac sa astepti prea mult stai linistit, imi pare rau ca nu se aude pe demo si ce vorbeam eu, se aude doar @Titi Tambal cand ne uitam pe tine. 

Reuitandu-ma pe demo am vazut ca prietenul tau defapt intrase doar pt 3 runde. Oricum daca nu ai facut monitor cu el, ai wall. Pupici 

Aici ai demo  https://gofile.io/?c=IwTIfC

Editat de ⭐Puf De Păpădie
  • Love 1

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule cum sa vin pe un server public si sa fac monitor cu un prieten da a intrat si a iesit ...... concluzia care o tragi tu e remarcabila...

 

tu erai pe mine inainte sa  intre zappy ... cum imi spui ca fac monitor omule.. baiatu ala asa a jucat toate rundele i-am si scris la un moment dat taua rupii palatu se vede si pe demo nu-mai acolo juca unde ii faceam preefire cand el incerca sa faca peak si se vedea ... deci sincer chiar ar trebuii sa aduci mai multe argumente ca astea nu cred ca ajung... adica imi spui ca fac monitor dinainte sa intre zappy!..... 

 

da scuza-ma ca am wall si vin aici sa spun ca nu am chiar ma ajuta foarte mult... ... nu mai bine imi vedeam de treaba mea doar vreau sa desmonstrez ca faci asta din pura nu stiu cum sa , numesc . neprofessionalism!  Astept parerea mai multor oameni! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog nu faceti OFFTOPIC. @jhimmyy
Asteptati parerea Adminilor.
Noapte buna.

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai zic inca odata, eu nu l-am vazut pe prietenul tau decat cand l-ai omorat in rampa si l-am rugat pe titi sa vada daca sunteti prieteni. Pana atunci te banuiam doar de wall nu si de monitor , pentru preefire-ul pe care il faci. 

mno acum sa iti zic ce am vazut eu nu?

Runda 1: Palat, tu verifici insistent pilonul 3 unde se afla adversarul si stai cu tinta pe el.

Runda 2: Din nou palat, ai doi adversari. tu tragi in cel din stanga chiar daca nu l-ai vazut si abia dupa in cel din dreapta pe care il vedeai primul.

Runda 3: Unde ne-am obisnuit,tot palat :)) Nu pushezi palatul pana nu ai adversar acolo pe care tu nu il vezi dupa pilonul 3 dar tu tragi prin pereti dupa el 😅, faci preefire.

Runda 4: Ghici unde? Palat :)) Intrii frumos in palat verifici pilonul 3 cu tinta in pamant dupa care pui tinta direct pe adversarul de la pilonul 1 si plimbi tinta dupa el prin pereti.

Runda 5: Palat...🙄 acum ca nu ai adversar acolo pushezi fara stres, fara shift, ceea ce in rundele anterioare nu...

 

Atat am avut de spus.  Asteptam oricum si parerea celorlalti admini 😏

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu o sa scriu mult trec direct la subiect cand a intrat mr.zappy tu IN Palat ca deobicei.Era un om la pilonul 3 nu a facut niciun zgomot tu cu tinta pe el si incercai sa dai si prefire.In aceea runda era zappy in echipa T tu in Ct si chiar daca a fost monitor o runda tot se puna deci pwp boss.

Editat de Titi Tambal
  • Sad 1

aBkLZmB.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e viata in silver orice e suspect! ok e irelevanta opinia voastra in momentu de fata astept parerea altor admini! somn usor baieteii!

practic nu avem voie sa ne jucam cu prieteni pe server! 

 

Editat de jhimmyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, jhimmyy a spus:

asa e viata in silver orice e suspect! ok e irelevanta opinia voastra in momentu de fata astept parerea altor admini! somn usor baieteii!

practic nu avem voie sa ne jucam cu prieteni pe server! 

 

contra unban:D Si usor cu tupeul pe forum ca nu vorbesti cu gradinita ta de 12 ani:D Ai inteles puiule?

Pe mine sincer m-ar mira  daca stii sa dai drumu la calculatorul ala pe care il ai si ne zici noua aici de silver?:))

Sa ai tupeul asta cand o sa ai capacitatea mentala sa joci fara coduri ok?Ca fara ma indoiesc ca stii sa misti mouse-ul

Editat de BeatMort
  • Love 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca se poate mai mult de la voi ... sincer nu are rost sa intru in polemici cu tine daca tu zici asa o fii dar gradinita mea e plina de oameni !  acum nu are rost asa este joc cu cod...  sa va demonstrez voua ce proplayer sunt 😞 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce trebuie sa ai tupeul asta.. Contra unban.

 

  • Love 1

                                                                                                                   

 

 

                                                                                                                                                                                             76561198262988767.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai are rost sa ma uit la demo? Eu iti dau contra la cerere doar pentru ca faci off topic aiurea si ai si tupeu :** du-te pe alta comunitate unde ti se permite asa ceva

  • Love 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.