Sari la conținut

Cerere Unban ZywOo


ZywOoVreauUnban

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:1:468508029

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:468508029

3. Descrie situația:Vorbeam cu Arres pe discord si nici nu eram atent la joc , explicam o situatie , 

si m-am trezit cu ban de la danny cu motiv de wh , as dori demo

4. Dovezi:

Disconnect: You have been banned by this server, check www.bans.ro/go for more info

Admin: dany
Reason: Wallhack
Length: permanent.
Disconnect: You have been banned by this server, check www.bans.ro/go for more info

Admin: dany
Reason: Wallhack
Length: permanent.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si demo-ul...faze sunt destule cand de fiecare data se gaseste sa dea prin pereti "asa la misto" demo-ul are 7 minute intregi ca sa nu se zica nimic ca stau 2 runde pe el si gata ban

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@dann deci, m-am uitat la jumate de demo...nu ai cum =)))) eu ma prapadesc de ras, smr, la pozitii clasice zici ca are wh, la white box da preff normalllllllllllllll ca daaaaa, wtffff, la squeaky tot ca da preff……..a deschis usaaaaaa, frate...nush cum ati luat voi gradele dar nu e okkkkkkkk =)) 

EDIT: SA FIM UNITI CICA, SA NU AVEM BINE DAR EI COMPLOTEAZA SA IMI DEA BAN, HALAL OAMENI...dar mno, varstaaaaaaaa, copilarismeee

Editat de ㄨ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban, mie unu mi se pare ca are cod.

5 minutes ago, ㄨ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎 said:

SA FIM UNITI CICA, SA NU AVEM BINE DAR EI COMPLOTEAZA SA IMI DEA BAN, HALAL OAMENI...dar mno, varstaaaaaaaa, copilarismeee

cred ca imi fac bind cu asta, nu ai cummmmmm =)))))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai putin off topic arres.

 

Contra unban.

 

 

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arres mai usor cu astea. Daca e prietenul tau asta inseamna ca nu are cod? Stai calm ca am mai vazut chestii de genu.

CONTRA UNBAN.

  • Like 1

                                                                                          e5R5PBi.gif                                        

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.