Sari la conținut

Ban pentru nimic


Unde-i Costel

Postări Recomandate

Aaaaa de specificat un lucru.
Palat.
 Zic ca esti suspect la cum faci pick, nici un Gold Nova nu vad sa faca pick asa de prost cu tinta.
Daca te uiti la faza din palat, iesi cu tinta deasupra de capul lui si o tii mereu asa pana cand iese si se vede ca la prima vedere din palat, erai pregatit sa tragi dar era inca pe scari jos.
Iar dupa, mereu dar mereu iesi perfect cu tinta scari.... Cum vine asta? 
De unde imi dau seama? , pentru ca tu faci stanga dreapta cand tragi,gen sa te ascunzi dupa zid, ai vrut sa faci din prima dar inca era ascuns dupa zid, tendinta de iesit pe el si a trage se vede.
A doua faza, arata clar ca nu cunosti cum sa iesi din prima cu tinta, Numa daca ar sari din rampa , poate poate iti sare in tinta acolo dar mici sanse, dupa cum am vazut pe Nuke , aveai asa viteza la tras cu awp de nici nu apuca sa se arate tot adversarul dar la faza asta se vede ca abea tragi de mouse, incet si pe langa.
Cum poti juca asa bine dar sa nu cunosti mapa ca sa iesi cu tinta in locuri posibile de adversar din prima ?
Sa nu vorbesc ca esti zeu cand nu sunt admini pe tine, ma refer la Nuke.
In nuke ai rupt tot ce prindeai pana cand cineva sa pus pe tine.
la tine nu e game-sens, pentru ca mereu , mereu joci in asa fel, daca ai adversar tii de unghi, daca pleaca te muti imediat dupa ce acel jucator sa indepartat cu shift.

Priviti cu atentie video, eventual un demo in plus.
CONTRA

Editat de ♥TheS

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atata am citit de acest "game sense" pe topicul asta ca mi s-a luat. Eu sunt Contra acestui unban.

De ce?! Pentru ca, cu o mapa inainte, adica pe nuke ai tinut B-ul de la rampa nici nu ma vedeai ca deja eram moarta, vreo 5 runde la rand aceeasi situatie, erai mereu primul acolo! Dupa ce m-am pus spec pe tine ce sa vezi? Afk cateva secunde bune in baza, aproape la fiecare inceput de runda de joc in defensiva, te retragi in B te uiti in sus prin tavan, in site A. Pana sa nu stau spec pe tine erai mereu cel care facea primul kill in echipa ta! dupa nuu, ii lasai pe ei sa intre, ca sa nu-mi arati ca tu stii de unde vine lumea.

Am si eu un demo, doar ca nu am grad suficient de mare ca sa am esp ca sa se vada exact situatia si sa conteze demo-ul meu.

Cat despre demo-ul lui Dani, sunt total deacord cu ce zice TheS. 

Deci un mare CONTRA

Editat de ⭐Puf De Păpădie

                                                                c0qPj1R.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, ♥TheS a spus:

Aaaaa de specificat un lucru.
Palat.
La cum tragi zic ca esti suspect la cum faci pick, nici un Gold Nova nu vad sa faca pick asa de prost cu tinta.
Daca te uiti la faza din palat, iesi cu tinta deasupra de capul lui si o tii mereu asa pana cand iese si se vede ca la prima vedere din palat, erai pregatit sa tragi dar era inca pe scari jos.
Iar dupa, mereu dar mereu iesi perfect cu tinta scari.... Cum vine asta? 
De unde imi dau seama? , pentru ca tu faci stanga dreapta cand tragi,gen sa te ascunzi dupa zid, ai vrut sa faci din prima dar inca era ascuns dupa zid, tendinta de iesit pe el si a trage se vede.
A doua faza, arata clar ca nu cunosti cum sa iesi din prima cu tinta, Numa daca ar sari din rampa , poate poate iti sare in tinta acolo dar mici sanse, dupa cum am vazut pe Nuke , aveai asa viteza la tras cu awp de nici nu apuca sa se arate tot adversarul dar la faza asta se vede ca abea tragi de mouse, incet si pe langa.
Cum poti juca asa bine dar sa nu cunosti mapa ca sa iesi cu tinta in locuri posibile de adversar din prima ?
Sa nu vorbesc ca esti zeu cand nu sunt admini pe tine, ma refer la Nuke.
In nuke ai rupt tot ce prindeai pana cand cineva sa pus pe tine.
la tine nu e game-sens, pentru ca mereu , mereu joci in asa fel, daca ai adversar tii de unghi, daca pleaca te muti imediat dupa ce acel jucator sa indepartat cu shift.

Priviti cu atentie video, eventual un demo in plus.
CONTRA

Wtf....coaie n-am nimic de zis, asta e modul meu de joc. Inteleg ca voi vreti sa gasiti nod in papura la 2 FUCKING RUNDE.. in fine si nici alea nu erau intregi. 

Atat am avut de zis.

Si inca ceva baiatu, nu aduci vorbe de alte mape unde imi merge treaba. Eu voiam un demo concret cu 'wall-ul meu'. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, ⭐Puf De Păpădie a spus:

Atata am citit de acest "game sense" pe topicul asta ca mi s-a luat. Eu sunt Contra acestui unban.

De ce?! Pentru ca, cu o mapa inainte, adica pe nuke ai tinut B-ul de la rampa nici nu ma vedeai ca deja eram moarta, vreo 5 runde la rand aceeasi situatie, erai mereu primul acolo! Dupa ce m-am pus spec pe tine ce sa vezi? Afk cateva secunde bune in baza, aproape la fiecare inceput de runda de joc in defensiva, te retragi in B te uiti in sus prin tavan, in site A. Pana sa nu stau spec pe tine erai mereu cel care facea primul kill in echipa ta! dupa nuu, ii lasai pe ei sa intre, ca sa nu-mi arati ca tu stii de unde vine lumea.

Am si eu un demo, doar ca nu am grad suficient de mare ca sa am esp ca sa se vada exact situatia si sa conteze demo-ul meu.

Cat despre demo-ul lui Dani, sunt total deacord cu ce zice TheS. 

Deci un mare CONTRA

Boss te ai ofticat ca stau in aceeas pozitie de fiecaree data pe nuke, si te si iau cu tot cu rushul tău.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu mai faceti offtopic, eu aud. Banul ramane

  • Angrry 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.