Sari la conținut

unban $layer


Gulag /// A.K.A Gulag

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:1:535086450

2. Link ban SourceBans: https://usp.ro/servere/go/bans.php

3. Descrie situația: Doar ma jucam linistit pe server si imi da ban baiatu asta cu 5k ore.

4. Dovezi: Dovezi din partea lui daca se poate ca am facut ceva, nu cred ca 5 cu 2 e un scor suspect.....

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra , Andreea programare si cunoscut sub alte nick name-uri 
Este a 5 implicare in cereri de unban, daca nu ma insel. Cat crezi ca poti face cont nou sa primesti ban si sa ai pretentia de unban.
Cont Main VAC BAN
Cont Second Main Vac BAN
3 Conturi Second Second Second lvl 0 sau 2 conturi nu mai stiu. 
Pe toate conturile astea ai facut cerere unban pe comunitate, esti penibil deja. 
La ultima cerere Unban ti-sa zis clar de catre Pymbor sa joci pe main daca vrei sa joci pe GO.
Nu am puterea dar din punctul meu de vedere ar trebui sa primesti ban pe fiecare cont instant fara dovezi sau ceva.
A si sa nu uit acuma 8-9 ore ai luat ban pe OLD

Editat de ♥TheS
  • Love 2

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu e vina mea ca nu aveti voi treba cu jocu si dati ban daca face unu 2 kill-uri intr-o runda, faceti frate demo-uri, faceti orice, nu acuzati fara dovezi, si dupa asta tot voi va numiti "corecti". Si inainte sa vorbesti de conturile alea, intereseaza-te, eu le fac sa joc pe oldcs ca sunt in cearta cu panda si tot imi da ban el si adminii pentru multiple accounts. Nu am nici o treaba cu serveru asta, joc pe el doar cand imi iau ban acolo, da vad ca nici aici nu se poate pentru ca adminii n-au treaba cu jocu si iei ban pe motiv de cod. VAC-ul ala vezi ca e luat cu 1 an in urma, unde am jucat cu cod, am jucat hvh timp de 8 luni si pentru cine ma cunoaste stie ca m-am lasat acum 3 luni. Inainte sa acuzati de cod #learn2play

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, Gulag /// A.K.A Gulag a spus:

Pai nu e vina mea ca nu aveti voi treba cu jocu si dati ban daca face unu 2 kill-uri intr-o runda, faceti frate demo-uri, faceti orice, nu acuzati fara dovezi, si dupa asta tot voi va numiti "corecti". Si inainte sa vorbesti de conturile alea, intereseaza-te, eu le fac sa joc pe oldcs ca sunt in cearta cu panda si tot imi da ban el si adminii pentru multiple accounts. Nu am nici o treaba cu serveru asta, joc pe el doar cand imi iau ban acolo, da vad ca nici aici nu se poate pentru ca adminii n-au treaba cu jocu si iei ban pe motiv de cod. VAC-ul ala vezi ca e luat cu 1 an in urma, unde am jucat cu cod, am jucat hvh timp de 8 luni si pentru cine ma cunoaste stie ca m-am lasat acum 3 luni. Inainte sa acuzati de cod #learn2play

 

Aaa si de "Andrea programare gheare"? de asta nu spui ca ai ban la noi?  Nu ai credibilitate asta e problema ta.
Conteaza povestea, stai calm ai ban si pentru script, crezi ca nu stiu. De la fostul ban am citit si verificat tot ce am gasit despre tine. 
Se poate juca pe SV daca ai VAC, dar tu alegi sa te ascunzi.
Esti slab daca joci HvsH de pe main si probabil inca o faci dar tot slab esti, nu ai nici un game-sens, iti zic eu cu multa experienta in spate de la jucat CS la detinut 3 sv de CS:S.
Plus esti toxic cu aroganta ta, probabil de asta nu te doreste OLD
Las restul de admini sa isi spuna parerea.

Editat de ♥TheS
  • Love 1

                                                                                                                                                              76561198253163683.png
                                                                                                                                                    giphy.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e aroganța, ca suntem câțiva mai multi care suferim, doar ca panda are ceva cu mine de cand i-am zis ca își caută atenție cu mine. Si daca ai avut 3 servere asta nu înseamnă ca ai treabă cu gameplay-ul, cand eu ma uit pe alea 2 cutii verzi fix pe mijloc sa vad ambele părți tu "Te stie",  nu stiu ce faza zici tu ca a fost suspectă dar te las să-ți savurezi mâncarea liniștit. 

 

Si daca joci HvH nu înseamnă ca ești slab, stai liniștit. Te bag cand vrei pe discord cu baieti care joaca hvh de 2+ ani si care au level 8+ faceti daca ai auzit de faceit. Poate dacă ti-ai permite un cod premium ti-ai lua, pup.

  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

El n are wall deloc ma :)))

Banul ramane

  • Love 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.