Sari la conținut

Reclamatie UDK


low1e

Postări Recomandate


Nick:  low1e
Nick admin: UDK
Data și ora evenimentului: 03.11.2019 in jur de 14:30
Harta: de_dust2
Detalii: intra un level 0 pe steam si da numai prefire peste tot, il dau pe u@ sa se uite pe el timp de 5-6 (udk fiind singurul admin de pe server), iar cand incep mai multi sa-l dea pe u@ se uita pe el. Se uita timp de 4-5 runde si nu mai prinde nici o faza de wall ca tot dadea push ca prostul si murea, se oftica si il lasa in pace, chiar daca avea wh pe fata si toti ii spuneau 
Dovezi: http://prntscr.com/pru6al asta e singura dovada palpabila pe care o am, chiar daca nu este extrem de relevanta, ar trebui sa-i mai faca 1-2 baieti reclamatie
Alte precizări: nu ar fi prima data cand nu are chef sa se uite pe un codat.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aceeasi chestie 

la dovezi prima chestie i-am zis ca ma dispera pt ca ma spama in u@ ca tot are ala wall  in rest nu mam luat de el si pe privat pot fi toxic ca nu vb pe server

la demo aici ii http://www.mediafire.com/file/97b7yczzjvm4wv5/cret.dem/file 

0:20-0:30 tine lung usi cu deagle si dupa mai puseaza sa vada daca ii om nu prea ii suspicios

0:30-0:55 vr sa ajute short si si zice short pt ca aia se bateau de la T pe site si nu curata T spawn ca sa ajute in A dupa in rest se bate mid si moare

1:40-1:55 tine unghi b pt ca o vaz flash scoate 2 si dupa moare

3:15-3:40 incearca sa intre lung-mid si curata mid cat de cat da vede capu la om cand intra ct mid si tine unghiu ca poate se bate terro inapoi si cam asta o fost cam singura faza dubioasa cum se batea mid

in rest e buguit demo deci nam ce sa mai zic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca lowie zice ca cineva e codat sunt sanse de 95% sa fie codat. Asta ii adevarat ca sunt unii admini care nu se pun spec. Din demo-ul asta nu reiese nimic. Nu stiu ce sa zic.

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banul ramane, am vazut ca a fost banat de hbck

Daca ala n ar fi avut wall sigur venea cu o cerere sau ceva. In schimb udk, next ai grija la fazele alea

Reclamatie respinsa, e prima oara

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.