Sari la conținut

Propunere


TheviperEM

Postări Recomandate

Propun interzicerea semnelor pe chat de genul: Settings-how to play , (desen cu un dick) <- tu , *DEAD* Andrei aveti hack,  cacaturi d-astea . Sunt enervante si nu rade absolut nimeni . Nu vreau sa fie o regula vreau sa nu mai fie spam plus ca unii se simt jenati de unele semne. Sper sa tratati cu seriozitate aceasta propunere. 

Edit: Am inteles o data de doua ori dar pe fiecare runda devine ceva idiotesc.

Editat de TheviperEM
Edit:

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 minute, TheviperEM a spus:

Propun interzicerea semnelor pe chat de genul: Settings-how to play , (desen cu un dick) <- tu , *DEAD* Andrei aveti hack,  cacaturi d-astea . Sunt enervante si nu rade absolut nimeni . Nu vreau sa fie o regula vreau sa nu mai fie spam plus ca unii se simt jenati de unele semne. Sper sa tratati cu seriozitate aceasta propunere. 

Edit: Am inteles o data de doua ori dar pe fiecare runda devine ceva idiotesc.

Pro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, TheviperEM said:

Propun interzicerea semnelor pe chat de genul: Settings-how to play , (desen cu un dick) <- tu , *DEAD* Andrei aveti hack,  cacaturi d-astea . Sunt enervante si nu rade absolut nimeni . Nu vreau sa fie o regula vreau sa nu mai fie spam plus ca unii se simt jenati de unele semne. Sper sa tratati cu seriozitate aceasta propunere. 

Edit: Am inteles o data de doua ori dar pe fiecare runda devine ceva idiotesc.

 nu inteleg care iti e problema jur ar trebui sa ti se inchida topicul dude e ceva total normal cu bindurile in cs daca nu ti se par amuzante atunci n ai umor uite ce propun eu, sa se inchida topicu asta stupid

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad sensul la acest topic tbh. Fiecare are bind cu ce vrea, nu ai ce sa faci. Daca te deranjeaza un bind, mai bine ii scrii la x si ii zici sa nu mai puna bindu and that's all.

@OwO ORO mai usor ca se ard circuitele.

T.c

  • Angrry 1

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Emika a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.