Sari la conținut

cerere unban Skeletor Hitler


Skeletor Hitler

Postări Recomandate

1. Profil gameME: http://stats.usp.ro/search?q=Skeletor+&si=players&rc=csgo&x=0&y=0

2. Link ban SourceBans: https://bans.ro/go/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:54601413&advType=steamid&Submit

3. Descrie situația au trecut mai bine de 30 si cand  incerc sa intru pe sv nu ma lasa ca sunt banat , banul permanent e raspuns de pymbor

4. Dovezi:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca banul e permanent inca desi pymb ti a zis clar ca sa te potolesti si ti a scazut la 30 de zile da cine stie ce ai mai facut tu. M am uitat peste cererile trecute si vad ca esti cam tare n gura cand intri pe server, din ss urile alea. Nu stiu ce sa zic 

@Pymbor@Theo

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fim seriosi, cand a primit skeletor ban, viper le-a scris la toti (in privat): "da contra unban la cerere", deci de aici puteti deduce care gandeste mai mult. Viper e impulsiv si numa vezi ca incepe sa iti zica biblia cu toti sfintii si cred ca si skeletor a dat rage si a injurat atunci, viper profitand de acest lucru si de faptul ca are grad. Am fost si inca sunt pro unban.

@Pymbor i-a dat 30 de zile, care au trecut de ceva vreme. 

Chiar nu imi pasa daca unora le convine sau nu parerea mea, dar eu tot sustin ce zic. 

Unban, iar daca se mai abate (sa fim clari, daca nu este provocat ca in acest caz) aveti mana libera la ban permanent. 

edit: am uitat sa adaug si faptul ca skeletor era unul dintre cei mai activi playeri de pe server

p e a c e 

@Theo @snd

Editat de Emika
<3

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Emika a spus:

Ca sa fim seriosi, cand a primit skeletor ban, viper le-a scris la toti (in privat): "da contra unban la cerere", deci de aici puteti deduce care gandeste mai mult. Viper e impulsiv si numa vezi ca incepe sa iti zica biblia cu toti sfintii si cred ca si skeletor a dat rage si a injurat atunci, viper profitand de acest lucru si de faptul ca are grad. Am fost si inca sunt pro unban.

@Pymbor i-a dat 30 de zile, care au trecut de ceva vreme. 

Chiar nu imi pasa daca unora le convine sau nu parerea mea, dar eu tot sustin ce zic. 

Unban, iar daca se mai abate (sa fim clari, daca nu este provocat ca in acest caz) aveti mana libera la ban permanent. 

p e a c e 

@Theo @snd

Fetita ai niste probleme grave ma jur ... Cine naiba sta sa il provoace ma crezi post hunter sa stau sa le fac la toti reclamati??? Esti okk??? de unde stii tu ca l-am provocat ?? Doamne du-te frate la doctor ca ai probleme grave ... Edit: Ma sperii grav.

Editat de TheviperEM
edit
  • Haha 7

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca ma bag in aceasta discutie dar viper si-a luat remove de la theo si apoi a venit cu banii la snd ca sa-i dea gradul inapoi ( nu sunt sigur de asta sau poate s-a dus la snd si i-a spus doar sa-i dea gradul )

 

Nici skeletor nu e sfant doar ca face 'glume' care contin injuraturi la adresa unor persoane, viper reactioneaza super rapid cand vine vorba de injuraturi doar la adresa lui, ca in rest nu prea a dat gag/mut pentru ca si el injura playerii ( nu stiu daca mai face asta ca n-am mai intrat pe server )

22 minutes ago, Emika said:

Ca sa fim seriosi, cand a primit skeletor ban, viper le-a scris la toti (in privat): "da contra unban la cerere"

La treaba asta pot sa aprob si nu este singurul care face asta, mai este o persoana care se duce pe privat si spune da contra, da pro la postul respectiv, era o cerere de admin la care un admin a venit la restul staff-ului ( ma rog, la cei cu care se intelegea el, si erau 'prieteni' ) si le spunea sa dea pro

 

Si la cum reactioneaza viper in momentul asta nu stiu ce sa spun.

 

Inca o data imi cer scuze pentru ca m-am bagat in discutie dar unii admini de pe server nu ar trebui sa fie admini.

Editat de zuligod
  • Love 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, zuligod a spus:

Inca o data imi cer scuze pentru ca m-am bagat in discutie dar unii admini de pe server nu ar trebui sa fie admini.

Bai nu stiu, dar vad ca mereu se ajunge la viper, deci aia mai mari tre sa ia o decizie in privinta lui, nu toti adminii sunt asa, ba dimpotriva go u chiar are niste admini forta

 

Degeaba vorbim aici dar din ce vad aici

Treaba e cam clara. Oricum se vede iarasi ca dintr o simpla cerere de unban se ajunge la viper😂😂

 

In legatura cu cererea, pro unban

 

Editat de TwiX
  • Like 1
  • Haha 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De la o o cerere unban ati ajuns la trb cu mine si snd , nu inteleg care e problema voastra ca e neam cu mine ca i-am donat ca nush ce ?? Omu a facut o reclmatie unban si voi vb de mine oameni buni sunteti bine? Cum a zis si zulix uni nu merita sa fie staff uni au 12 ani si spun ca au 15 nu dau nume se simte, alti au 12 dar nu folosesc microfonul nu dau nume se simte , etc . Dar bazati-va pe numele topicului ! Ca vad ca tot latrati uni care nu ma cunoasteti ...

Editat de TheviperEM

 

                                                                                                                                                                                                                                                                    clkvrPP.png?1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scrie in regulament clar ca cine doneaza nu e mai presus ca nimeni in ceea ce priveste regulile, nu stiu de ce continuati cu mentalitatea asta tampita "i-a donat lu snd nu are ce sa pateasca" in mintea voastra pot sa ma pis pe el de server ca mie nu-mi pasa decat de alea 2-3 donatii care sunt odata la 2 luni

  • Like 5

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revenind la cererea de unban propiu-zisa, noi suntem aici si ne certam, in timp ce skeletor are ban si nu poate sta pe server. Eu zic sa ne tinem strict de acest subiect si sa ignoram comentariile care o sa apara de la viper.

Edit: raspundeti mai multi please

Editat de Emika
  • Love 2

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Emika said:

Revenind la cererea de unban propiu-zisa, noi suntem aici si ne certam, in timp ce skeletor are ban si nu poate sta pe server. Eu zic sa ne tinem strict de acest subiect si sa ignoram comentariile care o sa apara de la viper.

Edit: raspundeti mai multi please

aprob

  • Love 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Pymbor a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.