Sari la conținut

Propunere 2


TwiX

Postări Recomandate

As vrea daca se poate, pentru ca serverul nostru sa fie mai atractiv sa resetati scorul la fiecare sfarsit de luna iar primii doi playeri sa primeasca vip gratuit, primul loc vip cu Dj si al doilea fara DJ, iar locul 3 o melodie gratuita de intrare. Prin resetarea scorului si adaugarea acestei propuneri am putea spori activitatea si competitivitatea playerilor si rasplatindu-i cu cele enumerate. Cred ca ar ajuta foarte mult aceasta metoda la dezvoltarea serverului. Iar daca se decide sa se implementeze, sa nu fie permanent, ci doar timp de 1 luna

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 hours ago, TwiX said:

primul loc vip cu Dj si al doilea fara DJ,

Dj ?

Sunt contra in privinta vipului gratis deoarece in primele 2 luni decat 6 oameni vor putea avea ocazia sa-l ia deoarece vor fi aceeasi oameni in fiecare luna in top.

9 hours ago, TwiX said:

resetati scorul la fiecare sfarsit de luna

Aici sunt pro sau cel putin la 6 luni

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.