Sari la conținut

Cerere avatar Cobra GFX


Cobra GFX

Postări Recomandate

YgbS0BG.pngTip [avatar(forum sau steam)/semnătură/banner/etc]:Avatar

 YgbS0BG.pngText principal:Cobra

YgbS0BG.pngText secundar [usp.ro]:usp romania

YgbS0BG.png Dimensiuni:150x250

YgbS0BG.pngStock/Render[obligatoriu]:6xEewRW.jpg

YgbS0BG.pngAlte precizări: Vreau sa vad creativitatea voastra si cum au evoluat ceilalti designeri ❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
La 13.07.2019 la 12:33, notyourtipe a spus:

0ZE3TNg.png 

 

Tu trebuie sa mai lucrezi la style text incerca sa faci cu duplicate combinatii si brush incearca sa il pui pe lighten sau color dobge si incearca culoare mai inchisa mai deschisa pana iti iese frumos.

Dar cum am sp si la ceilalti progresezi daca ai nv de ajutor sa progresezi dami mesaj

 

Acum 3 ore, Onevil a spus:

Untitled-2.png

Onevil imi place ideea ta avatarul e dragut esti pe drumul cel bun dar trebuie sa mai lucrezi pentru a ajunge undeva daca vrei niste ideii sau sa te ajut sa progresezi dami mesaj

 

Imi place efectul numai daca schimbai contu era mult mai bine daca vrei sa progresezi sa te ajut cu cv dami mesaj

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 ore, SkizzEd a spus:

a7JpbFZ.jpg x moIucGs.jpg x BlZwwxF.jpg x FcMfkQy.jpg x ZBTblEK.jpg x dSNzfc3.jpg x FwU33Fy.jpg x       

044ypMg.jpg x 0qQvNoK.jpg x uSrxPBq.jpg x 9xm8Y1V.jpg =))) Ai full option , mai fac alte variante , alte efecte , etc. . O sa revin cu post

Hmm dragut pentru inceput mai trebuie sa lucrezi la text si la blur si incearca sa pui un border mai dragut.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Cobra GFX a spus:

Hmm dragut pentru inceput mai trebuie sa lucrezi la text si la blur si incearca sa pui un border mai dragut.

Am incercat sa fac un blur nou , dar nu a iesit 🙂 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Iulia a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.