Sari la conținut

Cerere unban AlexL


Aleks

Postări Recomandate

pai da ma frate normal ca tineam tinta acolo ca stiamk ca e dupa piatra aia 

nu aveti anticheat ceva sa vezi daca folosesc wall sau nu? ca asa dupa intuitie iau multi ban pe degeaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ si eu ca tineam tinta pe ei aici n-am ce sa comentez dar na faze dastea se intampla eu nu cred ca ar trebui sa iau ban permanent doar dintr-o faza ca asta 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am tras random ce naiba daca s-a intamplat sa iasa acolo nu e vina mea nu am cum sa dovedesc asta si doar pt faza asta iau ban permanent? nu am nicio posibilitate sa ma apar sau ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca ai wall (parerea mea nu te supara sau cv pe mn) adica erai ramp pe mirage si azr statea camp in coltul din dreapta si te ai intors cu tinta pe capu lui cand era dupa wall nu am dovada doar ca sunt martor.
 

 

PPHUD NOT INJECTED  PPHUD HAS BEEN SUCCESSFULLY INJECTED!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta a mai avut si alte "faze" mai ciudate inainte sa te pui spec pe el, alt fel nu te uitai pe el in primul rand zic. Nu e de zona in care se uita, cat de cum pune tinta exact pe jucatori. Totusi, treburile astea pot fi interpretate ca fiind "o pura coincidenta", iar eu sunt de parere ca omul nu si-ar pune nici VIP-ul platit si nici toate orele jucate pe server pentru un scor mai bun pe publice.

 

E simplu, il lasati acum daca vreti, iar daca chiar joaca cu wall il prindeti alta data. (Odata ce incepi sa joci cu cod, continui sa joci cu cod, daca are ceva se va vedea in viitor).

 

-pwp

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 24.06.2019 la 22:01, Theo a spus:

https://www.mediafire.com/file/k5sm5ujci4qtjk0/2019-06-24+21-59-02.flv

ti am dat ban pentru faza asta

mi s a parut suspect cum ai mutat tinta de pe jucatorii aia doi pe ultimu prin perete

Dupa cate gloante a tras nu e logic sa tina tinta acolo? =)) Serios ma?=)) E curat ca buna-ziua

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Theo a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.