Sari la conținut

Reclamatie Verde


Postări Recomandate

  • Nick-ul tău: MEOK- @doubleduck;
  • Nick-ul adminului reclamat: VerdecryL
  • Data și ora: Azi era 5:15 ceva de genu
  • Motivul reclamării: Amentintare pe nedrept.
  • Dovadă: https://imgur.com/a/JzuLiMj
  • Alte precizări: Era unreal, precizez ca nu am scrsi FREE in chat si chiar pusesem si o capcana si cand a ajuns verde la tero i-am dat cap cu dgl si incepuse sa ma ameninte ca imi da ban ca de ce ii dau cap ca daca el imi da arma eu nu trebuie sa ii dau cap si cand ii explicam ca nu era free el o tinea pe a lui ca "si ce daca nu era free?"

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, daca iti dadeam cap, era free, daca mi-ai dat tu, hop nu mai era free. Din moment ce nu pui capcane, se considera free, asa ca imi pare rau.

 

Imi place si ce motiv ai pus ca sa dramatizezi totul si mai mult decat ar trebui. Vezi ca maine o sa intru cu mascatii peste tine in casa, sa ai grija.

 

 

PS: Am incercat cs nvidia sa vad cum ruleaza la mine pe laptop, de aceea eram cu alt nick.

 

 

Atat timp cat eu stiu cine sunt, gura lumii poate sa ma suga!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 minutes ago, VerdecrYL said:

Prietene, daca iti dadeam cap, era free, daca mi-ai dat tu, hop nu mai era free. Din moment ce nu pui capcane, se considera free, asa ca imi pare rau.

 

Imi place si ce motiv ai pus ca sa dramatizezi totul si mai mult decat ar trebui. Vezi ca maine o sa intru cu mascatii peste tine in casa, sa ai grija.

 

 

PS: Am incercat cs nvidia sa vad cum ruleaza la mine pe laptop, de aceea eram cu alt nick.

 

 

A fost pusa si capcana dar tu ramai cu vorba ta =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, Meok a spus:

A fost pusa si capcana dar tu ramai cu vorba ta =))

Acum ce sa zici si tu sa te scoti. Ti-am zis, daca te-as fi omorat eu, nu mai era pusa nicio capcana.

 

 

Atat timp cat eu stiu cine sunt, gura lumii poate sa ma suga!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 minutes ago, VerdecrYL said:

Acum ce sa zici si tu sa te scoti. Ti-am zis, daca te-as fi omorat eu, nu mai era pusa nicio capcana.

 

 

Nu stiu cum sa iti zic. eu imi asum ce fac. Cum a fost cu banul. Recunosc cand e ceva. Am recunoscut cu coduri am zis si pe sv cand aveam cod. Nu imi spune mie ca vreau sa ma scot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Reaves a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.