Sari la conținut

cerere unban icykelZ


catalinus23

Postări Recomandate

1. Profil jucătorhttps://steamcommunity.com/profiles/76561198134529108/

2. Link detalii ban:https://bans.ro/go.evict.ro/admin/index.php?p=banlist&searchText=icykelZ&Submit=

3. Descrie situația: Am inteles ce credeti voi. Dar nu prea inteleg cum s-a intamplat asta. Contul ala care spuneti ca este al meu pt ca din cate am vazut apare acelasi ip a luat ban acum 3 luni. Eu m-am reapucat de cs acum 2 sapt si nu am mai jucat de dinainte de bac anul trecut. V-as demonstra asta, dar nu stiu cum sau daca se poate. Contul ala a fost banat de Dope Boosted. Dope ma cunoaste, stie cum joc, imi stie vocea. Eu cand intru pe server il salut daca il vad. Ce vreau sa spun este ca el stie cand sunt eu sau nu. M-am mai uitat in sourcebans, unde apare alt ban de anul trecut pe numele meu, apare si ip-ul meu, dar contul apartine altcuiva. Mie nu mi se pare ca ma puteti lasa cu ban asa pur si simplu si sa inchideti topicul cand nu este nimic clar si dovezile sunt dubioase. Pe langa asta eu nu ma iau de nimeni si nu joc cu cod. Si m-as muta lejer pe alt server, dar imi place aici si cunosc foarte multa lume.

4. Dovezi: -

 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Theo , il stiu pe icykelz de ceva timp si stiu ca n-ar baga coduri , il stiu cum joaca , m-am jucat cu el compeuri , cred ca si faceit si niciodata nu mi-a fost suspect , acum ca ati gasit un IP la fel ca a lui imi da de banuit pentru ca stiu cum joaca si stiu ca este si destul de matur incat sa nu se oftice sa bage un cacat de cod... Daca gasiti demouri cu el chiar v-as ruga sa le aduceti , eu nu as avea de ce sa mint, nu imi e prieten in viata reala , ci doar virtual , dar ii cunosc stilul de joc.

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@PorcusorulMagic NXS.RO Nu este nici un ip este contul lui banat pur si simplu

https://bans.ro/go.evict.ro/admin/index.php?p=banlist&searchText=cykelZ&Submit=

STEAM_1:0:87131690

 

Este banat de anul trecut pe contul asta https://steamcommunity.com/profiles/[U:1:174263380]    

@catalinus23 ai avut ban la noi de anul trecut  din cauza unor probleme la server  au primit cu toti unban, mai simplu de atat nu pot sa zic.

 

layer icykelZ
Steam ID STEAM_1:0:87131690
Steam3 ID [U:1:174263380]
Steam Community 76561198134529108
IP address RO 109.100.245.121
Invoked on 04-03-18 14:26
Banlength Permanent (Unbanned)
Unban reason UNBAN-ALL-2019
Unbanned by Admin nxs
Expires on Not applicable.
Reason aimlock
Banned by Admin CONSOLE
Banned from GO.USP.RO (FOST EVICT) █ ★PRISMA CASE SKINS�...
Total Bans 2 (search)
Blocked (1) icykelZ

 

Edit.

Citat

Nu aveti niciun motiv concret. Doar ce apare pe sourcebans. Si e ciudat ce e acolo. Conturile alea nu sunt ale mele si apar pe ip-ul meu.

Mai omule ... este steam-id tau . (ignora ip/ nume )

Te rog nu mai fa posturi aiurea.

 

 

@Theo  te rog,  nu mai am  rabdare sa explic 

Editat de Sneaky_mode
refuza sa citeasca
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mi-am luat niciun ban permanent care sa nu fie scos. In plus, am vazut banuri pe numele meu si sunt 2 ip-uri diferite, in timp ce eu ma joc de la acelasi calculator, acelasi internet, acelasi loc. Nu inteleg. Ce apare pe sourcebans este dubios. In plus, si tu ma cunosti. Eu eram admin si tu te jucai pe server. Cand mi-am luat eu banul asta? Stiu ca ma jucam pe server chiar inainte cu vreo 2 saptamani de bac. Adica sfarsitul lui mai, inceputul lui iunie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 minutes ago, Sneaky_mode said:

@PorcusorulMagic NXS.RO Nu este nici un ip este contul lui banat pur si simplu

https://bans.ro/go.evict.ro/admin/index.php?p=banlist&searchText=cykelZ&Submit=

STEAM_1:0:87131690

 

Este banat de anul trecut pe contul asta https://steamcommunity.com/profiles/[U:1:174263380]    

@catalinus23 ai avut ban la noi de anul trecut  din cauza unor probleme la server  au primit cu toti unban, mai simplu de atat nu pot sa zic.

 

layer icykelZ
Steam ID STEAM_1:0:87131690
Steam3 ID [U:1:174263380]
Steam Community 76561198134529108
IP address RO 109.100.245.121
Invoked on 04-03-18 14:26
Banlength Permanent (Unbanned)
Unban reason UNBAN-ALL-2019
Unbanned by Admin nxs
Expires on Not applicable.
Reason aimlock
Banned by Admin CONSOLE
Banned from GO.USP.RO (FOST EVICT) █ ★PRISMA CASE SKINS�...
Total Bans 2 (search)
Blocked (1) icykelZ

 

Edit.

Mai omule ... este steam-id tau . (ignora ip/ nume )

Te rog nu mai fa posturi aiurea.

 

 

@Theo  te rog,  nu mai am  rabdare sa explic 

Am citit tot. Nu este numai steamid-ul meu. Sunt mai multe banuri acolo. Unele cu alt steamid si ip-ul meu. Altele cu alt ip. Explica. Daca tot esti asa sigur pe tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In etape sa fie usor ca vad ca e greu:


1- accesezi linkul  link banuri steamid
2- se observa doua banuri ,unu dat de mine altul din 2018 pe care ai primit unban ( acelasi ip si steamid)

3- iti aduci aminte ce a zis prostu de Sneaky in post mai sus cu unbanul de la sfarsitul lui 2018 si cum ca trebuie dat manual daca gasim jucatori samd.

4-tragi concluzia ca ai fost banat in 04-03-2018 pentru aimlock si ai avut 6 luni sa faci cerere de unban si nu ai facut.

5- incetezi sa mai faci pe prostu si sa spamezi forumul degeaba

6- ...

7-Profit ?
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 minutes ago, Sneaky_mode said:

In etape sa fie usor ca vad ca e greu:


1- accesezi linkul  link banuri steamid
2- se observa doua banuri ,unu dat de mine altul din 2018 pe care ai primit unban ( acelasi ip si steamid)

3- iti aduci aminte ce a zis prostu de Sneaky in post mai sus cu unbanul de la sfarsitul lui 2018 si cum ca trebuie dat manual daca gasim jucatori samd.

4-tragi concluzia ca ai fost banat in 04-03-2018 pentru aimlock si ai avut 6 luni sa faci cerere de unban si nu ai facut.

5- incetezi sa mai faci pe prostu si sa spamezi forumul degeaba

6- ...

7-Profit ?
 

Eu te inteleg pe tine omule. Stai linistit. Dar eu nu mi-am luat banul ala pe 04.03.2018. Eu stiu sigur ca ma jucam si prin mai si iunie anul trecut. Si cred ca am intrat o singura data dupa vreo luna doua sa vad cum mai sta treaba si inca aveam si adminul, deci nu e vorba de niciun ban. Am facut cerere pt fiecare ban pe care l-am avut si mi-am luat unban pt ca unii oameni chiar nu inteleg ca exista altii mai buni ca ei. Eu cred ca in momentul asta si tu si sourcebans-ul vostru este depasit. Asa ca...veniti cu demo-ul de anul trecut sau lasa lumea sa vorbeasca...asta daca mai intra si ei pe forum ca inainte.+ inceteaza cu jignirile si aerele de superioritate, nu te ajuta cu nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NOU! daca esti banat pt coduri pe un cont si intri de pe alte conturi primesti ban si pe celelalte fara a fi nevoie de verificare sau dovada!
- NOU! daca ai luat VAC pe un cont cu care jucai pe server si schimbi contul, adminii te pot bana si pe noul cont fara a fi nevoie de verificare sau dovada!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 39 minute, catalinus23 a spus:

Eu te inteleg pe tine omule. Stai linistit. Dar eu nu mi-am luat banul ala pe 04.03.2018. Eu stiu sigur ca ma jucam si prin mai si iunie anul trecut. Si cred ca am intrat o singura data dupa vreo luna doua sa vad cum mai sta treaba si inca aveam si adminul, deci nu e vorba de niciun ban. Am facut cerere pt fiecare ban pe care l-am avut si mi-am luat unban pt ca unii oameni chiar nu inteleg ca exista altii mai buni ca ei. Eu cred ca in momentul asta si tu si sourcebans-ul vostru este depasit. Asa ca...veniti cu demo-ul de anul trecut sau lasa lumea sa vorbeasca...asta daca mai intra si ei pe forum ca inainte.+ inceteaza cu jignirile si aerele de superioritate, nu te ajuta cu nimic.

Ai gândit mult faza cu demo de anu trecut vii după 1 an și zici ca vai doamne vreau demo nu o sa Primești mai sus sourceban e el de vina ca are și steam id și Ip tau p.s nu sunt aere de superior la @Sneaky_mode doar ca îl apuca nervi și îți explica degeaba ai mai sus lăsat de mine regulamentul ai avut ban Primești iar easy . O seara făina @snd dati și tu părerea sau Închide topicul ca se fura curent 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa nu mai banati oamenii din urma, daca am dat UNBAN ALL in 2019 nu am dat ca sa primeasca toti ban iar pe motiv ca au mai fost banati odata

 

ban scos si nu mai banati oamenii daca au avut ban acum 1 an

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, snd a spus:

eu zic sa nu mai banati oamenii din urma, daca am dat UNBAN ALL in 2019 nu am dat ca sa primeasca toti ban iar pe motiv ca au mai fost banati odata

 

ban scos si nu mai banati oamenii daca au avut ban acum 1 an

Sa vezi scum cereri de un ban 😂😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Theo a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.