Sari la conținut

Cerere Admin


Arrogance

Postări Recomandate

Nume: Eugen
Vârsta: 18
Nick: Arrogance
Profil jucător: https://bans.ro/go.evict.ro/jucator.php?id=21989
Ore jucate pe server: 45 ore 3 min 26 sec
Ai invitat prietenii în grupul de steam al serverului? nu

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: nu

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: nu
Ai citit regulamentul?: poate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai invitat prietenii în grupul de steam al serverului? nu

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: nu

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: nu

Sryy, dar contra.

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Wazy Te pup, caracterul omului nu reprezinta daca iti inviti prietenii in grupul de steam al serverului, stim cu totii ca nimeni nu suporta cand primesti atatea invite-uri pe steam in diferite grupuri de steam, cine doreste sa intre in grupul de steam intra, cine nu, nu intra este la decizia fiecaruia. Pe de alta parte cu like-ul paginii de facebook, nu sunt vreun influencer sa am o asa mare "putere" de promovare a paginii de facebook. Nu urmaresc nicio pagina de facebook pentru ca nu-mi place, vreau ca facebook-ul meu sa fie doar prietenii si familia mea din afara calculatorului. Clanul gametracker nu vad nicio relevanta din asta, iti apreciez opinia, salut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA

  1. M-ai jignit de prea multe ori, iar eu am trecut cu vederea.
  2. Azi, ai jucat cu wall: https://youtu.be/F_Hmrll9SSI

       Probabil ca din acest demo nu se vad prea multe. Dar, cand eu eram terro si stateam in baza ascuns la masina pe acele cutii el pușa tunelul si ma omoara fara a ma stii sau sa ii dea cineva info (tin sa mentionez ca nu trecusera mai mult de 20 de secunde din runda ). Apoi cand ma uit pe replay vad ca se uita prin perete la mine. Nu am avut cum sa surprind aceasta faza deoarece nu stiam ca se va intampla asta. Dupa aceea  intru spectator si dau drumul la demo iar el imediat dupa ce moare probabil ca se uita pe TAB, ma vede spec si da quit.

      ASTA E TOT CE AM AVUT DE ZIS. 

      O ZI BUNĂ.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 5/12/2019 at 3:29 PM, $Da_ni_el$ said:

CONTRA

  1. M-ai jignit de prea multe ori, iar eu am trecut cu vederea.
  2. Azi, ai jucat cu wall: https://youtu.be/F_Hmrll9SSI

       Probabil ca din acest demo nu se vad prea multe. Dar, cand eu eram terro si stateam in baza ascuns la masina pe acele cutii el pușa tunelul si ma omoara fara a ma stii sau sa ii dea cineva info (tin sa mentionez ca nu trecusera mai mult de 20 de secunde din runda ). Apoi cand ma uit pe replay vad ca se uita prin perete la mine. Nu am avut cum sa surprind aceasta faza deoarece nu stiam ca se va intampla asta. Dupa aceea  intru spectator si dau drumul la demo iar el imediat dupa ce moare probabil ca se uita pe TAB, ma vede spec si da quit.

      ASTA E TOT CE AM AVUT DE ZIS. 

      O ZI BUNĂ.

Din demo nu imi pot da seama daca are sau nu cod.

Oricum Respins t/c

9Fuz0ye.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Theo a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.