Sari la conținut

Promovare joc"Suporterul de aur"


IvanRo

Postări Recomandate

Salutari dragi membri ai comunitati , am creat acest topic pentru a imi promova primul meu joc pe android , am lucrat ore bune la el si as vrea sa aflu daca merita investit bani pentru al introduce pe magazin play.

Link de descarcare a jocului: http://bit.ly/2V9oU5R

Jocul are la baza lumea fotbalului , mai exact vei descoperi imagini cu jucatori din liga 1 si liga a 2 romania trebuie sa raspudeti corect la intreabari legate de ei pentru a fi premiat, incepand cu nivelul 20 jocul devine mult mai dificil pentru ca ti se vor adresa niste intrebari mai complexe.

Acest joc este disponibil pe telefon cat si pe pc prin aplicatia Bluestack !

Accept orice sfat si orice idee ! Multumesc pentru timpul acordat

 

 

Editat de IvanRo
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jocul ce oferă dacă câștigi?

 

 

BB.USP.RO. [WWW.USP.RO]

 

WELCOME TO BB. 

SINCE - 05.03.2019
MOD - BASEBUILDER 

Connect DNS SERVER - BB.USP.RO 
Connect IP SERVER - 89.40.233.95:27015
PING SERVER - 5-20/NO-SPAM/NO-CHEATS
ADMINS ONLINE: 24/7
HOST SERVER - WWW.TNI.RO
FORUM - WWW.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La promovarea fiecarui nivel jucatori primesc coins cu acesti coins beneficiaza de avantaje precum: afla raspunsul , intreaba ti prietenii , descopera  o liter. Pentru toti jucatori voi organizat un concurs si anume primi 3 care termina jocul vor fi premiati de catre mine in bani sau jocuri pe platforma steam,origin!
Concursul va incepe odata ce jocul se va gasi pe magazin play si pentru aceasta realizare am nevoie de ajutorul vostru (nu financiar). 

Mai multe detalii vor fi oferite la finalizarea jocului.

Editat de IvanRo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Wappy a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.