Sari la conținut

Prezentare BuLLeT


BuLLeT

Postări Recomandate

  • Nume: Vlad 
  • Vârstă: 25 ani 
  • Contact: Steam full_bullet / bullet_csgo
  • Localitate / Județ: Iași 
  • O scurtă descriere despre tine: Sunt o fire sociabilă , mă adaptez repede intr-un grup nou de oameni , am 1.88. În timpul liber îmi place să ies cu prieteni , să mă uit la filme , să mă joc cs:go. Cam atât despre mine , ne v-om cunoaște mai mult pe parcurs.
  • Care este ocupația ta: Șef de secție într-o fabrică 
  • Cum ai aflat de noi: Google
  • Notă acordată comunității: 10 , arată chiar foarte bine , cel mai bun lucru imi place ca nu e plagiat , să fie interfată luată de pe altă comunitate. Poate nu toți , dar eu unul caut sa fie inventie proprie ( original ) , de aceea am acordat și nota 10.
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit.

  • Like 2
  1. رمضان هو شهر الرحمة والمغفرة وهو الشهر الذي يتسابق به المسلمين للفوز بالأجر والثواب، وبه تكثر الأعمال الصالحة والخيّرة، وهنا في مقالي هذا جمعت لكم اجمل الحكم عن رمضان والصيام في هذا الشهر المبارك

   Member of Ruls Forum   

اذا دعتك قدرتك ع ظلم الناس فتذكر قدرة الله عليك

"لَا يُكَلِّفُ اللَّهُ نَفْسًا إِلَّا وُسْعَهَا ۚ لَهَا مَا كَسَبَتْ وَعَلَيْهَا مَا اكْتَسَبَتْ ۗ"

☆ My experience in Ruls ☆

Photo Designed By :  @MR.BOJKA

★ ★ ★ ★ ★  Member of Ruls Community ★ ★ ★ ★ ★

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

 

w3gd6AW.gif

      Sans-titre-1.gif.aab53db73a468a78b692a8afc68a1b8e.gif

tmVxk56.png

              

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.