Sari la conținut

Reclamatie Dei


low1e

Postări Recomandate

Nick:  low1e
Nick admin: Dei
Data și ora evenimentului:  30.04.2019 in jurul orei 16
Harta: de_inferno
Detalii: Vorbeam cu un player, Dei se baga in seama si imi zica ca sunt o p**a, eu ii raspund, se oftica si imi da ban. Nu este prima data cand imi da ban ptc are ciuda pe mn si fiind admin se asteapta sa injura fara sa o primeasca inapoi.
Dovezi:  as fi pus ss cu banul, dar nu am apucat ca am fugit la sarmale :))
Alte precizlat]ări: A abuzat in acest fel de mai multe ori si spune ca-l doare la banana ca-l stie pe sound.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Când nu ai sa mai comentezi aiurea și nu o sa mai ma iei la misto nu ai sa mai Primești ban. P.s faza cu sound nu am zis ca știe tot sv dar tu ești prea noob și prea ofticat sa înțelegi asta copil bătut in cap

Editat de Dei NXS.RO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar cand tu ma injuri ar trebui sa accept sau care-i faza? Daca injuri nu e misto sa te astepti sa ti-o intoarca careva? Ofticatule 

Pe deasupra imi mai si dai gag din orice ca sa-mi demonstrezi cat de ofticat poti fi

Editat de low1e
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai terminat ? Asteapta sa îmi pese de persoana ta p.s nu eu plâng pe sv când ma omoară cineva si fac spam cu “ cum sa ma omoare “sau alte cacaturi ce plângi tu pe acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Theo a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.