Sari la conținut

[Cerere Logo] PorcusorulMagic


PorcusorulMagic

Postări Recomandate

• Tipul : Logo
• Dimensiunile : 1000x1000 (ca sa o pot redimensiona sau lasa asa)
• Textul principal : E un logo , nu cred ca trebuie text :))
• Textul secundar : www.evict.ro
• Stock/Render [obligatoriu] : background rosu
• Link către ultima cerere :  -
• Alte precizări : astept sa vad cat de creativi sunteti. Poate sa fie si o litera simpla , atata timp cat are aspect bun 😄 

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 52 minute, Sincer 3 a spus:

Am incercat eu ceva ceva rapid , nu prea mi-a iesit , dar totusi las aici , daca am timp cand ma intorc de la sala incerc ceva mai  creativ , nu am avut timp sa-ti fac un logo . Cand am ceva timp liber iti fac ceva mai reusit , daca nu iti face cineva inainte.

 

UoNvWFa.png

Cred ca daca ai fi dat glow-ul mai mic ar fi aratat mai bine si putin stroke pe text cred ca mergea , multumesc si mai astept alte lucrari 😄

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Shaimz a spus:

Am facut si eu 2 ca nu aveam ce face , :)) simte-te liber sa imi spui daca nu iti place ceva la poza.

zcBX323.png

w2G6k3s.png

Alea cu rick si morty le poti scoate , daca logoul ala cu masca de gaze e facut 100% de tine e superb 😄 si textul secundar la a doua poza ai putea sa il schimbi , in rest arata bine.

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.