Sari la conținut

Reclamatie 4K


Boss of this gym

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server]Boss of this gym
Nick admin: [numele adminului reclamat]4K
Data și ora evenimentului:20:44:07
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului]de_dust2
Detalii:imi da kick aiurea fara niciun motiv,poate din nervi
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat]http://prntscr.com/mckalt
Alte precizări:-Ma jucam linistit, era pistol round, dau 3 headuri cu uspu si imi iau un head de la 4k. A scris in chat "asta are casca" iar urmatoarea runda am primit kick.
 
Lightshot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, amicule/muita, dupa spusele tale cand ai reintrat pe mapa sa stii ca chiar daca crezi ca sunt un jucator ca oricare altul care se enerveaza cand moare..... te inseli amarnic; scorul meu, unul bun, nu ma plang, 23 cu 9 de nu ma insel, nu stiu la ce as putea da rage/'poate nervi' sunt destul de cunoscut pe server din cauza skillurile pe care le-am dobandit pe decursul a 4 ani si un pic(joc doar vara mai mult) siiii cum am spus sunt cunoscut si sa imi zica cineva de aici cand am dat eu kick unei persoane inocente ca tine, avand in vedere ca nici nu cred ca tu ai fost acela care m-a omorat (oricum nu asta conteaza), kick? Mda.. Pot sa imi dau seama destul de bine daca cineva are hack si tu nu esti nici pe aproape de acea persoane pentru ca se vede ca esti un jucator moderat sa zic asa un mg1, dar argumentele acestea le pun aici din cauza ca asa si este cu aceasta neintelegere. Se zice ca eu cica am dat kick si cica nu am recunoscut dupa, intr-adevar observ ca eu sunt acela care ti-a dat kick, dar nu am facut pe prostul eu chiar nu am scris nimic in chat poate sunt niste keyboard shortcut pe care nu le stiu eu si culmea faptului face ca fix pe tine a picat. Eu tot raman de parere ca nu ti-am dat kick, chiar asa, daca ti-as fi dat kick intentionat (care nu s-ar intampla nici daca ai fi cel mai slab sau cel mai bun jucator de pe lume), nu intri pe server si ma te crezi mare smecher pe tinichele si spui "Bai muita de ce mi-ai dat ban" ca is eu ca ii altu ca ii oricine, toate neregulile  trebuie sa fie discutate in mod normal, fara injuraturi ca eu zic ca esti un om educat/putem duce o discutie rationala sau daca nu spune-mi ca o ducem cum vrei tu numai ca eu tot o sa te iau cu frumosul pentru ca daca nu ti-ai dat seama pana acum sunt destul de pacifist si in vorbe si in joc.

Multumesc de intelegere, o seara frumoasa mai departe, ne auzim maine daca mai vreti raspunsuri.

Editat de 4k4life
Am uitat sa zic ceva
  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand "Bai muita de ce mi-ai dat ban" eu nu vorbesc cu "muita". Am intrat si ti-am zis "bai pisatule".

In al doilea rand eu eram pe server dinaintea ta si nu ar fi trebuit sa  intru inapoi daca nu imi dadeai kick?=))

Era si sneaky de fata iar dupa ce mi-ai dat kick ai scris pe admin chat daca i-ai dat cuiva kick. https://gyazo.com/b1ad27ff90f04aa61983d9b10fa7f712

Oricum atunci cand am intrat ti-a luat 2 minute sa-mi raspunzi si oricum tot ce mi-ai "raspuns" a fost "nu ti-am dat kick". Admini paleta nici nu isi dau  seama ce fac in joc.

 

  • Haha 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro pt warn, daca suspectezi un player de cheat si nu ai grad pt ban, ii faci demo, si dai demo-ul cuiva cu acces la sm_addban si iei steamid-ul persoanei suspecte ca cineva cu grad mai mare sa poata sa baneze. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate tu vezi ce scrii eu nici nu am  stiut ca ti-am dat kick de aceea am intrebat daca eu am dat kick, dar noa nu ai tu cum sa iti dai seama ca tu o tot ti pe ale tale si frate nu ma intereseaza ca esti mai vechi pe server decat mine eu ti-am zis daca tu ai un pic de educatie intrai frumos si imi spuneai numele meu si dupa puteai sa imi zici ca de ce ti-am dat kick si alea alea. Badbear tine cu tine probabil din cauza ca noa sunteti prieteni si nu stiu ce ca eu nu te suspectez pentru nimic ca nu joci bine, da uite daca tot ai vrut sa auzi asta, pentru mine tu nu joci nici pe aproape de un hacker si nici aproape de a juca cat de cat decent deci mai lasa-ma pe mine cu prostiile astea ca cica eu te suspectez sau ca eu am fost nervos ca nu ii asa daca nu ai cu altceva cu ce sa ma acuzi atunci nu zice prostii care nici nu au sens. Ma rog faza cu "muita" am zis-o ca nu am stiut cum ai zis adevarat uite aici ai si tu dreptate nu am fost atent la ce ai zis pentru ca nu m-o interesat persoanal eu stiind ca tu nu vorbesti cu mine si ca vorbesti cu altcineva.

 

Editat de 4k4life
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti eu vorbesc si in voice chat ca sa nu zice-ti ca le inventez pe loc. Daca intelegi bine daca nu, nu, oricum  pentru mine esti irelevant, fara suparare, haters will hate, forever and ever. Si sa iti spun ceva paleta poti sa numesti pe cine vrei tu daca nu ai vazut pana acuma eu nu ti-am spus nimic urat chiar daca meritai avand in vedere ca nu stii sa duci o discutie rationala. Gandinti, nu spune-ti aiurea chestii ca vad ca deja se arunca din colo in coace cu pro (chiar daca ii numa 1 poti sa vezi ca nimeni nu o zis din cauza ca nu se stie toata povestea, da lasa ca ai tu destule backupuri)

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

20 minutes ago, Stf said:

Optiunea de romana cand?

Ps: Incearca sa folosesti butonul ala de edit, te salveaza de double post.

nu is scuza-ma si nici nu am sa fiu. Dar noa trebuie sa areti ca stii tu, nu ma deranjeaza, bine ca macar incerc. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 minutes ago, 4k4life said:

Si editul este pus acolo sa il folosesti, cred...

 

Poti te rog frumos sa nu mai scrii nimic daca nu are nicio relevanta cu aceasta reclamatie? Asteapta mai multe pareri si raspunsul lui @sound pana atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deeeeeeeci...

Sunt PRO pentru warn/remove. Un lucru nu-mi place din toate reclamatiile astea si ala este faptul ca nu va asumati ce faceti. Puteai* sa spui din prima: "Da frate, scuze. Am facut si eu o greseala... etc.". Dar nu, cum sa faceti voi asa, voi veniti cu "de cand jucati", ca "sunteti buni" si alte fagoteri.

         

Theoden_Is_Appalled.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

17 hours ago, 4k4life said:

A da si daca tot eu ti-am dat kick fara sa stiu sa stii ca imi pare rau, presupun adica nu stiu de ce mi-ar parea rau pentru ceva care ori o fost un  bug ori o fost din greseala, still presupun.

Nu ca ar conta 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi mai bine daca ai pune si o virgula pe acolo pe unde trebuie ca nu prea am inteles cine stie ce . Leaga si tu cuvintele alea ca nu e mare lucru . In schimb , despre reclamatie , ce pot sa spun ? Te-ai abatut prea tare de la subiect , acela fiind ca i-ai dat kick fara motiv . 

Sunt pro pentru sanctiuni .

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, nu imi pasa de remove ca oricum eu nu am jucat pe server ca am avut helper. Eu aduc argumente la reclamatia lui din cauza ca el crede ca eu i-am dat kick din cauza ca o fost bun sau din cauza ca am avut acei factori perturbatori numiti "nervi". Imi place ca nimeni nu citeste ca eu chiar nu am intentionat sa ii dau kick. Si pe langa asta voi sunteti cei care va cam abateti de la subiect avand in vedere ca tot comentati de scrisu meu. E o chestie de cacat, ca numa asa ii pot spune, sa facem atata tam tam din cauza unui kick care s-a intamplat din greseala, dar ce sa fac sunt probleme mai mari decat un kick, dar voi doar pe asta va focusati acum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 minutes ago, 4k4life said:

Sincer, nu imi pasa de remove ca oricum eu nu am jucat pe server ca am avut helper. Eu aduc argumente la reclamatia lui din cauza ca el crede ca eu i-am dat kick din cauza ca o fost bun sau din cauza ca am avut acei factori perturbatori numiti "nervi". Imi place ca nimeni nu citeste ca eu chiar nu am intentionat sa ii dau kick. Si pe langa asta voi sunteti cei care va cam abateti de la subiect avand in vedere ca tot comentati de scrisu meu. E o chestie de cacat, ca numa asa ii pot spune, sa facem atata tam tam din cauza unui kick care s-a intamplat din greseala, dar ce sa fac sunt probleme mai mari decat un kick, dar voi doar pe asta va focusati acum.

Ne focusam pe asta deoarece reclamatia e facuta din cauza asta . Daca iti recunosteai fapta nu se facea asa mare tam tam , dar daca tu insinuezi ca nu i-ai dat kick si el are dovada ca i-ai dat , atunci o sa stai putin pe tusa . 😉  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Stf a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.