Sari la conținut

Cerere helper pe ts


Dragos hns

Postări Recomandate

Acum 13 ore, FruZ a spus:

Contra, eu cred ca ai abuza de acest grad si ai vorbii foarte mult.

Sigur.Tu esti invidios ca ti am dat contra la cererea de helper..mna zic sho.Adica daca mai cunoste de 3 ani si reputatiile mele si cum ma comport fata de tn..in locul tau n as comenta..adica intreaba l pe smine black hades porcu kila matex sniper rock garfielld andrey orez cu lapte bullet  bibi hated seba si multia ltii si donatorii sv meu...

Edit

Editat de PorcusorulMagic NXS.RO
Edit de la porc , stiu cum te comporti si nu exemplabil ;)
  • Angrry 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On Monday, January 28, 2019 at 11:27 PM, Dragos hns.evict.ro said:

Sigur.Tu esti invidios ca ti am dat contra la cererea de helper..mna zic sho.Adica daca mai cunoste de 3 ani si reputatiile mele si cum ma comport fata de tn..in locul tau n as comenta..adica intreaba l pe smine black hades porcu kila matex sniper rock garfielld andrey orez cu lapte bullet  bibi hated seba si multia ltii si donatorii sv meu...

Edit

nu are nici o treaba cu cererea de helper plus pe ce sa fiu pe un contra amarat? =))

HELPER JBGO.USP.RO

PORTOFOLIU
INSTAGRAM

PROFIL FORUM

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.