Sari la conținut

Cerere Helper


Pumba GO.USP.RO

Postări Recomandate

Nume: Hendea Valentin
Vârsta: 14 ani
Nick: PUMBA
Profil jucător: https://steamcommunity.com/id/pumba_skills/
Ore jucate pe server: peste 150 de ore
Ai intrat în grupul de steam al serverului?: da

Ai invitat prietenii în grupul de steam al serverului? da 

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: da

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: da, PUMBA
Ai citit regulamentul?: poate

am mai fost helper pe sv si nu am mai fost activ ca aveam niste erori, dar de acum voi fi mai activ

Editat de Pumba GO.EVICT.RO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La profil jucător Îți cerea profilul ăla de pe evict , nu al tău de pe steam.

La unele întrebări Îți spunea sa arăți dovada ; pana nu vii cu un edit la postare de la mine ai contra , sunt admin din august 2018 , pe server nu te am văzut de atunci și vii dintr o data și spui ca vrei admin ? 

Contra de la mine . 

Editat de Gansacu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA

1. Nu te cunosc. ==> Nu stiu cat te duce capul.

2. Sincer, eu nu te-am mai vazut pe server. 

 

Ai spus ca ai mai avut admin si ai activitate pe forum care dovedeste acest lucru, dar sincer chiar nu stiu ce sa zic. Stiu sigur un lucru, daca oamenii te vor inapoi raspunsul meu nu conteaza. GLHF!

 

-pwp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

14 minutes ago, Red X said:

+1 

Vad ca ai 115 ore pe sv (https://ev1ct.ro/go/jucator.php?id=3180) dar nu ai o varsta adecvata.. in ceea ce priveste adminul din trecut nu stiu ce sa cred, soo CONTRA

 

13 minutes ago, ERQUUS said:

Contra , prea mic

Deci pana acum cam la toate cererile s-a legat cineva care sa spuna ceva despre varsta. Nu conteaza varsta, ci cum iti faci treaba.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, Pumba GO.EVICT.RO said:

 

Deci pana acum cam la toate cererile s-a legat cineva care sa spuna ceva despre varsta. Nu conteaza varsta, ci cum iti faci treaba.

 

Asta e si ideea , pana acum nu te-am vazut pe server , nu te-am vazut cum te comporti etc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.