Sari la conținut

reclamatie badBear


Sneaky_mode

Postări Recomandate

https://ev1ct.ro/go/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:36847543&advType=steamid&Submit

 

Am  luat ban pentru  teamswitc 

 

Mersi nea bear dar imi arati si mie regula aia ca sa nu mai zic :

 

1) nu e nici o regulă împotriva

 2) am  explicat dc. mă mut că mă uităm pe codați (daca intru spec multi ies de pe server)

 3) nu mă mut pt. bani  ( cu vip ai 16000 tot timpul)

 4) jucăm  cu deagle mi se rupe dacă câștig sau pierd din moment ce îmi dau KILL să mă uit pe codati .

 4) iam  explicat și pe u@ că mă mut în echipa să mă uit pe jucători de asta și fac rush cu cuțitu să mor primu .

 

 

 

Dacă dau 20de $ sa imi cumpar owner pot să îmi  bat si eu p#la de oameni care încerca să găsescă codați fiindcă sunt nervos , sau am  o zi mai proasta ?

@sound  @PorcusorulMagic NXS.RO  @badBear

 

 

edit.

Citat

oricum daca codatul are "spectator list" te vede si cand te muti sa te uiti pe el

E mai incognito sa se uite un coechipier pe tine cand moare decat unu spec timp de 4 runde .

 

Citat

te ai luat in bete cu mine de cand am intrat pe cbble ca ce e cu regula asta fca nu au voie sa se mute.

Si in loc sa imi explici logica ta fantastica incepi sa ma injuri?

Apoi ai iesit si intrat cu numele (genial tin sa adaug ) "Bear da bula tu iei pula"          maiestrie ca asta mai rar

 

Dupa ce ca ai inceput sa ma faci ungur  si toate cele pe chat ca un mare intelectual, parca nu ai U@  daca ai ceva de zis

Ti-a zis si @Dope BoosteD sa ai grija la limbaj  

Eu am  vorbit frumos, serios imi faci impresia ca ai 13 ani nu trecut de 20.

Am  inteles de la @Stf ca ai avut o zi prosta dar asta nu inseamna ca imi futi si mie ziua

 

 

atasat demo-uri sa se vada cum imi dau foc singur  ca sa mor mai repede 

10012018.dem
https://www31.zippyshare.com/v/31CcLGbE/file.html
10012018_2.dem
https://www31.zippyshare.com/v/CiyJFVOX/file.html
boboc.dem
https://www31.zippyshare.com/v/qXHKImKl/file.html
boboc_2.dem
https://www31.zippyshare.com/v/i4aNlb1t/file.html
 

 

 

Editat de Sneaky_mode
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e nici o regula, dar se face abuz de chestia asta, te ai luat in bete cu mine de cand am intrat pe cbble ca ce e cu regula asta fca nu au voie sa se mute. au vazut toti la plajerik si udk ca se muta si acum se muta si ei, din cauza asta se fute si autobalance-ul la server si ne trezim 4v10, 11v3 si altele, dar voi nu intelegeti, nu imi amintesc sa imi fi zis ca te uitai pe codati, in schimb poiti sta spec. oricum daca codatul are "spectator list" te vede si cand te muti sa te uiti pe el. astept decizia fondatorului si a lui porcusor.

 

Edit: nu ti am zis tie ungur, nu te am injurat cu nimic pe tine, de ungur ziceam de levi ala, daca te ai simtit nu stiu. nu v am injurat cu nimic pe voi nu stiu ce ai

Edit2: paladinul pe world of warcraft are un spell pe care romanii l-au poreclit bula, bula te face invincibil cateva secunde, de aici dau bula iei pula, am schimbat ca apoi am zis ca o sa crezi ca iti zic tie sa iei pula, daca voiam sa te injur te injuram direct, nu cu nickname, stai linistit, dar nu aveam de ce, nu am injurat pe cbble, si daca am zis ceva n am zis de tine, daca esti cuck/victima si ti se pare ca m am luat de tine ai probleme

Editat de badBear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba cu ungurul a fost inteleasa gresit. Chiar era un ungur pe server(profilul baiatului). Atat voiam sa clarific. =))) 

 

Restul, erati mai multi in acea discutie de pe admins chat, participanti, poate mai au altii de spus cate ceva.

 

edit: @sound se poate adauga "bet" pe server? Asa evitam si probleme la balansarea echipelor si discutiile. Nu se mai muta oamenii de la o echipa la alta si toti sunt fericiti. 😄 Si daca tot te-am pomenit aici, as vrea sa spun si de mutarea automata la spec, unde e? ce s-a intamplat? e nevoie si de ea.

Editat de Greeny~
O propunere pe tema.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu comenzi pe alti admini nu se dau si pentru asta meriti warn fara discutie . 

inteleg ca 20$ sunt 20$ , dar hai sa avem putina demnitate inca 🙂

 

edit : desigur , in cazul in care prima regula de la admin nu e  INTERPRETABILA  =)))))))))))))

Editat de ERQUUS

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 doar ownerul are voie să folosească comenzi asupra adminilor\

?

 

desi cred ca se refera la sound. I am dat pentru ca regula e regula, daca merit warn, sa primesc warn + TC atunci, dar totodata daca eu sunt 20$ si nu owner o sa fac si eu cum face mia, am grad sa ma doara in pula si in rest sa faca toti ce vor pe server 🙂

 

edit ca sa ma repet: NU L-AM INJURAT VREODATA PE SNEAKY.

Editat de badBear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Regula facuta de tine , pentru tine , e regula

Eu nu vad nicio regula de genu in regulament deci chiar nu stiu despre ce vorbesti

 

edit : hitlerisme si sefeuri cum se mai zice

Editat de ERQUUS

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, ERQUUS a spus:

Regula facuta de tine , pentru tine , e regula

Eu nu vad nicio regula de genu in regulament deci chiar nu stiu despre ce vorbesti

 

edit : hitlerisme si sefeuri cum se mai zice

bine sa va mutati toti sa luati bani, hai chemati un manager sa mi dea warn.

Editat de badBear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ganditi-va putin, banul poate a fost exagerat intr-adevar , dar daca voi va mutati de la o echipa la alta veti da exemplu altor playeri si ei se vor muta la fel , iar in caz ca vor fii sanctionati vor face si ei reclamatie si vor spune "Dar si jucatorul/vipul ala s-a mutat" , so.. Ai spec, poti descoperii usor oamenii chiar daca au speclist , daca omu iti juca ca un zeu si te-ai pus pe el joaca ca o branza il banezi , ce e asa greu? :))

  • Like 1

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, PorcusorulMagic NXS.RO a spus:

Ganditi-va putin, banul poate a fost exagerat intr-adevar , dar daca voi va mutati de la o echipa la alta veti da exemplu altor playeri si ei se vor muta la fel , iar in caz ca vor fii sanctionati vor face si ei reclamatie si vor spune "Dar si jucatorul/vipul ala s-a mutat" , so.. Ai spec, poti descoperii usor oamenii chiar daca au speclist , daca omu iti juca ca un zeu si te-ai pus pe el joaca ca o branza il banezi , ce e asa greu? :))

Mersi ca m-ai inteles. 

Mi-a facut Vulkan reclamatie ca doar lui i-am dat. se muta o gramada de playeri uneori, daca banez 2-3 pe care ii prind se potolesc toti ca stiu.  E un "exploit" asta cu sa te muti sa iei bani, iar in orice alt joc "exploit"=cheating.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Oricum se poate da slay, kick banul e ultima solutie .

 

Avem forum asta fa un post la STAFF si stie si prostul de mine ca nu mai avem voie sa ne mutam .

ori cine stie ca am  vazut kick-uri pentru rush pentru auto-sniper ssmd.

 

Ca asa se trezeste unu sa dea banuri  ,este aiurea

Editat de Sneaky_mode
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata ma, sa traiti voi deja faceti prea mult caz. Bad nu trebuia sa dai si tu ban mai ales la un membru staff, dar si tu sneaky anunta daca e daca vrei sa te uiti asa la jucatori si aia e.

red dead redemption 2 sniper GIF by Rockstar Games

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in loc sa formati o echipa si sa fiti uniti, va certati si va sapati unu groapa altuia (ma refer la toti adminii)

~sneaky trebuia sa anunte de ce se tot muta (de asta e admin chat)

~bear nu trebuia chiar ban, puteai un slay sau altceva

si ca sa clarific treaba cu regulamentul : owner-ul e owner (eu,dope,bear etc) si fondatorul e fondator (sound)

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.