Sari la conținut

Lista admini


Theo

Postări Recomandate

9 minutes ago, plajerik said:

nu mi-a zis nimic sound legat de chestia asta

nu e vina mea ca nici macar nu te-ai fortat sa intri pe forum si sa iti dai cu parerea la diferite topicuri, nici macar nu ma asteptam sa dai reply la topicul ala

Eu am fost plecat ieri , in fine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine sa se implementeze un sistem de buline ca pe forumurile de 1.6 de acum mult timp 

ex : pana la administrator 3 buline albe ( 1 bulina alba = 10 ore minim pe luna ) = up

de la administrator pt mod = 5 buline albe

1 sau 2 sau 3 buline negre ( sa nu faci minim 10 ore pe luna ) = remove sau downgrade 

Si astea sa fie in topicul cu staff si , evident , sa fie updtata odata pe luna lista

 

Mi s ar parea o idee buna si mi se pare ft eficient sa tineti contul activitatii adminilor 

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, ERQUUS said:

Ar fi bine sa se implementeze un sistem de buline ca pe forumurile de 1.6 de acum mult timp 

ex : pana la administrator 3 buline albe ( 1 bulina alba = 10 ore minim pe luna ) = up

de la administrator pt mod = 5 buline albe

1 sau 2 sau 3 buline negre ( sa nu faci minim 10 ore pe luna ) = remove sau downgrade 

Si astea sa fie in topicul cu staff si , evident , sa fie updtata odata pe luna lista

 

Mi s ar parea o idee buna si mi se pare ft eficient sa tineti contul activitatii adminilor 

+1 super buna ideea. Dar tot ar fi mai bine la 2-3 buline negre. Poate o luna nu poate juca atata si ar fi absurd sa ii dai direct downgrade/remove.

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 minute, ERQUUS a spus:

pot sa o fac eu , nu e problema 

pot sa ajut si eu cu managementul, prefer sa ma potolesc putin si sa nu mai fiu asa nazist/comunist, dar sa pot ajuta

Acum 5 ore, Mia a spus:

Eu am fost plecat ieri , in fine

tu ti ai luat admin si stai pe server cu hackeri pe rage mode, cu 10 copii care se injura si zici de altii ca nu fac nimic, ca ce, doar tu sa dai comenzi? nu as propune remove pentru tine, dar -1 cel putin + warn, la 3 warnuri ori platesti sa iti tii adminul ori zbori de pe comunitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, ERQUUS said:

Ar fi bine sa se implementeze un sistem de buline ca pe forumurile de 1.6 de acum mult timp 

ex : pana la administrator 3 buline albe ( 1 bulina alba = 10 ore minim pe luna ) = up

de la administrator pt mod = 5 buline albe

1 sau 2 sau 3 buline negre ( sa nu faci minim 10 ore pe luna ) = remove sau downgrade 

Si astea sa fie in topicul cu staff si , evident , sa fie updtata odata pe luna lista

 

Mi s ar parea o idee buna si mi se pare ft eficient sa tineti contul activitatii adminilor 

Personal nu cred ca o sa fie o idee buna, snd a facut altfel cu un motiv totusi, dar faceti cum vreti in legatura cu sistemul. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23 hours ago, badBear said:

pot sa ajut si eu cu managementul, prefer sa ma potolesc putin si sa nu mai fiu asa nazist/comunist, dar sa pot ajuta

tu ti ai luat admin si stai pe server cu hackeri pe rage mode, cu 10 copii care se injura si zici de altii ca nu fac nimic, ca ce, doar tu sa dai comenzi? nu as propune remove pentru tine, dar -1 cel putin + warn, la 3 warnuri ori platesti sa iti tii adminul ori zbori de pe comunitate.

~
Am inteles , smr cumpar grad-ul , trec 2 ore , eu trb sa fac tot nu? , de;parca nu erau inca 2-3 admini on... , imi place , seara am gradu dimineata nu , iarasi seara am gradu dimineata nu , hotarati-va doamne... , plus ce ziceati voi de protejati "prieteni" eu il am doar pe Wolfye(nu drept protejat , daca credeti ca are ceva ii dati ban , nu ma bag) , 100% am facut ceva rau.. aha. , am zis o singura data pe forum ca poate era in ceva apel pe discord-skype-ts3 si.a primit info , gata toata lumea sare pe mine.. inteleg..
Daca tot doresti atat de mult , da cate warnuri vrei.. 
Plus pot intreba ce "hackeri pe rage??" asa de intrebare , am stat spec pe 1 persoana atata.. omu nu avea nimic...
Parca aveti ceva pe mine , daca zici ca injurau uni , de ce nu ai dat tu mute gag etc???? 
Inloc sa fiti intelegatori cu.un newbie pe server toata lumea sare pe mn.. 
~

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Mia a spus:

~
Am inteles , smr cumpar grad-ul , trec 2 ore , eu trb sa fac tot nu? , de;parca nu erau inca 2-3 admini on... , imi place , seara am gradu dimineata nu , iarasi seara am gradu dimineata nu , hotarati-va doamne... , plus ce ziceati voi de protejati "prieteni" eu il am doar pe Wolfye(nu drept protejat , daca credeti ca are ceva ii dati ban , nu ma bag) , 100% am facut ceva rau.. aha. , am zis o singura data pe forum ca poate era in ceva apel pe discord-skype-ts3 si.a primit info , gata toata lumea sare pe mine.. inteleg..
Daca tot doresti atat de mult , da cate warnuri vrei.. 
Plus pot intreba ce "hackeri pe rage??" asa de intrebare , am stat spec pe 1 persoana atata.. omu nu avea nimic...
Parca aveti ceva pe mine , daca zici ca injurau uni , de ce nu ai dat tu mute gag etc???? 
Inloc sa fiti intelegatori cu.un newbie pe server toata lumea sare pe mn.. 
~

Eu zic asa, sa itir ramana gradul, mai ales fiindca ai platit, recitesti regulamentul si cand nu stii intrebi/ceri pareri, incearca sa fii activ ca admin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, badBear said:

Eu zic asa, sa itir ramana gradul, mai ales fiindca ai platit, recitesti regulamentul si cand nu stii intrebi/ceri pareri, incearca sa fii activ ca admin

Multumesc.
Poate imi dati si gradul inapoi, Snd il pune si altcineva il scoate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gradele nu se prea scot pt inactivitate, indiferent ca sunt free sau nu, decat daca au trecut luni de zile fara sa mai intre, cand o sa fac update la panel o sa fie pagina cu toti adminii, cu orele jucate, data cand a intrat ultima oara si logul comenzilor date pe server - dupa care o sa ne fie usor sa ne dam seama care e activ si care nu

 

Pana una alta, axati-va pe gasit de noi admini, nu de scos adminii inactivi

 

si scapati de abuzuri si admini incompetenti

 

si terminati cu certurile

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

24 minutes ago, sound said:

Gradele nu se prea scot pt inactivitate, indiferent ca sunt free sau nu, decat daca au trecut luni de zile fara sa mai intre, cand o sa fac update la panel o sa fie pagina cu toti adminii, cu orele jucate, data cand a intrat ultima oara si logul comenzilor date pe server - dupa care o sa ne fie usor sa ne dam seama care e activ si care nu

 

Pana una alta, axati-va pe gasit de noi admini, nu de scos adminii inactivi

 

si scapati de abuzuri si admini incompetenti

 

si terminati cu certurile

când îți mai donează cineva pentru grad să îl pui să își facă și cont pe forum 

eu cred că ar fi nevoie de o ședință ceva cu toți adminii la care să participi și tu

sau încă una între owneri și tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma refeream la asta, ma refeream sa discutam cu totii despre server, asa fiecare raspunde cand intra pe forum

putem vorbi undeva pe discord sau un grup pe steam despre server, cum am putea sa facem rost de admini buni, ce am putea schimba la server s.a.m.d

si pana la urma e doar o idee, nu inseamna ca asa trebuie sa faca 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.