Sari la conținut

Cerere UnBan


MøggÝe

Postări Recomandate

1. Profil jucătorhttps://steamcommunity.com/id/mihsi123456789/

2. Link detalii banhttps://ev1ct.ro/go/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:434209001&advType=steamid&Submit

3. Descrie situația:A ramas un singur jucator la ct si era pe short, eu am venit prin jungle in shop unde i-am dat un shot prin perete la nimereala pe short ca era logic ca e acolo daca s-a batut cu cei din echipa mea.A fost chestie de bulan.Ms mult PROXY

4. Dovezi: n-am dovada nu am filmat , n-am facut demo

Editat de MøggÝe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Ai avut bulan de fiecare data cand puneai tinta pe ei prin perete inainte sa faci peek. Totul e din bulan mai nou frate. Prea multi admini convinsi ca ai ceva, dar nu dau de frica ca nu prind faze bune pe demo si vin dupa altii sa zica pro unban.
  • Aveai de ieri ban daca reuseam sa ma uit pe tine. Pacat ca nu ma mai pot uita pe un om ca il anunta alt admin cand ma pun pe el, ca ei sunt "tovarasi". Noi avem admin chat ca sa afle tot server-ul ce se vorbeste acolo ca doar ce.
  • Cand te raporteaza jumatate de server pe u@ chiar intri in ochiii unora sa stii.

 

CONTRA din partea mea, puteti sa va luati toata gasca si sa plecati, n-am ce sa mai spun. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te suspectam si eu de wall, sincer :)) jucam pe d2 si eram in echipe diferite.. pe reply era dubios cand mergeam cu shift si tu veneai direct pe mine, de exemplu in tunel. Dar ma gandeam ca poate ai primit info. Cand eram un aceeasi echipa, tu mergeai direct cu cutitul in mana prin tunele spre B fara ca cineva sa iti zica "B clear". *cand eram la T*

Il respect pe Proxy si nu joaca cs de ieri ca sa nu isi dea seama cand cineva are cod.

CONTRA. Peace 😁

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra motivele mai sus

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, mai ai si tupeu, de fiecare data cand ma pun spec pe tine stai si freci pl prin baza, si cand nu sta nimeni spec pe tine ti o dai ca un zeu cu minim 5 killuri pe runda. Eventual daca stau mai mult de 5,6 runde spec pe tine iesi de pe server si mai reintri sa verifici daca mai sunt admini on.

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.