Sari la conținut

absurd


who

Postări Recomandate

 

 Mi se pare absurd sa va luati de Gansacu ca a respectat regulamentul si a dat ban permanent unui player care facea reclama , adica efectiv daca asta e o problema nu e vina lui ci a regulamentului , si da , e cam prost el de fel si merita batut , dar e deja ipocrizie sa va luati de el cel putin din motivul asta

Mai bine refaceti regulamentu decat sa iasa din cand in cand aberatii de genu 

Editat de ERQUUS
  • Like 1

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plus ca ati pus accentu mai mult pe faptul ca a respectat regulamentul decat ca a dat un motiv de mute in care injura ( pentru asta merita warnul ) .

Daca regulamentele erau interpretabile ever puteai sa faci ce vrei really oriunde si nu avea nimeni ce sa ti zica ( a.k.a. fix opusul unui regulament )

Sa dam un exemplu pentru prosti ( nu fac pe nimeni prost ) sa inteleaga efectiv toata lumea : ce ar mai fi sa omori un om si sa nu ti faca nimic politia ca totusi suntem oameni 

 

-Cs:go e moka , sa joci pe un server cu reguli si administrat e un lux , nu un privilegiu

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum va pupati in fund cu el ?

nu s-a luat nimeni de el, fiecare si-a spus punctul de vedere si e chiar meritat warn ul indiferent de ceea ce ziceti, majoritatea stiti cum se comporta pe server si chiar unii mi-ati spus ca se cearta cu playerii si se injura, ceea ce reiese si din ss-ul ala al lui zulix cu mute-ul 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, plajerik a spus:

acum va pupati in fund cu el ?

nu s-a luat nimeni de el, fiecare si-a spus punctul de vedere si e chiar meritat warn ul indiferent de ceea ce ziceti, majoritatea stiti cum se comporta pe server si chiar unii mi-ati spus ca se cearta cu playerii si se injura, ceea ce reiese si din ss-ul ala al lui zulix cu mute-ul 

Un raspuns complet obiectiv , esti baiat mai destept de atat , daca tot esti manager lasa prostiile astea cu supararile pe un joc

Inca are admin cu un motiv , asa ca ce zici fara dovezi e cam irelevant ca asa pot sa zic si eu orice despre oricine

Si ce inseamna pupat in fund ? Ca daca ceva nu e corect si atragi atentia pupi in fund? then ill do that all day bro 

Editat de ERQUUS
  • Haha 1

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce nu e corect ? ca din cauza lui unii admini nu vor sa intre pe server ? asta chiar nu e corect. cat am avut admin l-am lasat in pace ca nu era serverul meu si nu imi pasa, nu am stat sa fac ss si etc ca sa ii fac lui reclamatie, si tocmai asta demonstreaza ca nu am nimic cu el

dar acum sunt manager cum ai zis si tu, nu permit ca din cauza unui singur admin sa pierd inca 2-3 care probabil ar face o treaba mult mai buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ultima fraza chiar m-ai facut sa zambesc . Ce treaba am eu cu adminii ? Chiar te rog sa mi-i enumeri pe cei care nu vor sa intre pe server din cauza mea . Ca in afara de zulix , vulkan si carbasan , nu am avut antecedente cu altii .

Editat de Gansacu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, plajerik a spus:

ce nu e corect ? ca din cauza lui unii admini nu vor sa intre pe server ? asta chiar nu e corect. cat am avut admin l-am lasat in pace ca nu era serverul meu si nu imi pasa, nu am stat sa fac ss si etc ca sa ii fac lui reclamatie, si tocmai asta demonstreaza ca nu am nimic cu el

dar acum sunt manager cum ai zis si tu, nu permit ca din cauza unui singur admin sa pierd inca 2-3 care probabil ar face o treaba mult mai buna

Nu e corect efectiv motivul pentru care ati gasit sa va puneti pe el : ca a respectat regulamentul , sau cel putin asta era motivul principal din tot topicul ala

Inseamna ca adminii aia sunt niste copii care sunt in faza de dramaqueen . Daca ai ceva cu cineva ii dai mute in joc si ii lasi in treaba lor , nu? Sau optiunea de mute e pentru altceva? ( mai ales ca esti admin si ii dai mute altui admin , nu ai ce sa monitorizezi oricum )

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La topicul asta prefer sa vorbeasca un manager mai mare , nu ca am ceva cu tine , dar e clar ca ai prieteniile tale si toate prostiile astea , tre sa vorbeasca cineva care n are o treaba direct cu situatia asta

  • Like 1
  • Sad 1

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi se pare corect deoarece asa scrie in regulament, chiar daca poate in trecut a mai avut antecedente cand se certa cu alti playeri, sunt mult mai multi pe server care fac asta si stiti si voi despre acest fapt. Eu nu iau partea nimanui si e ultimul meu mesaj pe aceasta tema, va salut.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, ERQUUS said:

 Mi se pare absurd sa va luati de Gansacu ca a respectat regulamentul si a dat ban permanent unui player care facea reclama , adica efectiv daca asta e o problema nu e vina lui ci a regulamentului , si da , e cam prost el de fel si merita batut , dar e deja ipocrizie sa va luati de el cel putin din motivul asta

Mai bine refaceti regulamentu decat sa iasa din cand in cand aberatii de genu 

Aici ai dreptate. La partea aia e cam ambiguu si depinde de admin. Daca are suflet mai bun il anunta, daca nu, ii da direct ban :)) In mod normal nu vii sa ii dai la om direct in cap, de aia am zis ca trebuia sa il anunte pe acel player.

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Regulamentul unui server este un exemplu pentru voi , nu trebuie respectat la perfectiune, la unele reguli daca adminul poate mai e intr-o stare buna in loc sa dea mute il avertizeaza vorbindu-i frumos. Nu esti robot sa fii programat pe ceva fix , faptul e consumat.  Sunteti oameni , aveti materie cenusie , nu va luati doar dupa un regulament , ganditi-va si voi ce ar trebui sa faceti in anumite momente, alegeti decizii bune. Cya

  • Like 1
  • Haha 1

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.