Sari la conținut

unban dita [email protected]


Dita Laur csgofast.com

Postări Recomandate

hai las o drq mi-a dat ban stf ce drq nu aveam nimic 

sa mi arate demo direct ban 

intreaba l pe andrey daca am ceva

in molti lui sa faca test dela sa ii dau deaia in consola sa vada ca nu am cod

am gn 1 rank 

 

mi-a dat si block stf daca nu isi face treaba bine sa arate demo nero andrey raspundeti ca mor aici imi da ban de a n pulea

 imi dai unban si filmez si stati si voi pe mn la spec sa vedeti ca nu am nimic

Editat de Dita Laur csgofast.com
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mama mea...

 

1. Ti-a zis @iTheo0205 ca ai un model de respectat. Nu ne pasa nici cate ore ai, nici ce rank ai, nici ce capacitate de a intelege ai. Esti un simplu jucator pe server care trebuie sa respecte regulile ca toti cei care joaca acolo. Modelul de cerere il gasesti in sectiunea "Cereri"; subsectiunea "Unban". Iei modelul, il completezi si il postezi acolo.

2. Incearca sa te exprimi in cuvinte chiar daca esti nervos. Nu e obligat nimeni sa stea sa descifreze cuvinte fara sens/ cu litere lipsa.

3. Mai usor, nu te agita si vezi limbajul fata de persoana despre care ai vorbit mai sus si fata de noi, cei care suntem nevoiti sa citim ce ai scris tu acolo...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, Greeny~ said:

Ce mama mea...

 

1. Ti-a zis @iTheo0205 ca ai un model de respectat. Nu ne pasa nici cate ore ai, nici ce rank ai, nici ce capacitate de a intelege ai. Esti un simplu jucator pe server care trebuie sa respecte regulile ca toti cei care joaca acolo. Modelul de cerere il gasesti in sectiunea "Cereri"; subsectiunea "Unban". Iei modelul, il completezi si il postezi acolo.

2. Incearca sa te exprimi in cuvinte chiar daca esti nervos. Nu e obligat nimeni sa stea sa descifreze cuvinte fara sens/ cu litere lipsa.

3. Mai usor, nu te agita si vezi limbajul fata de persoana despre care ai vorbit mai sus si fata de noi, cei care suntem nevoiti sa citim ce ai scris tu acolo...

 

nu pot sa nu fiu calm  . sa zicem ca ti-ai lua vac si tu nu ai jucat cu cod aveai si ceva bani in inventar ti-ar conveni sa iei ban degeaba. imi cer scuze ca l am injurat pe stf.  fac ce mi ai zis si daca vreti imi dati unban daca nu asta este dar nu este corect ce a facut stf .:(((((((

Editat de Dita Laur csgofast.com
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.