Sari la conținut

Reclamatie Mikeey2K


Rainq

Postări Recomandate

Nick:  Rainq
Nick admin: Mikeey2K
Data și ora evenimentului: 11/25/2018 ora 2:00
Harta: cache
Detalii: Nu am vrut sa fac cum zice el,planteaza decat A pai de unde pana unde sa plantam decat A ? Eram putini pe server dar toti CT erau cu awp in A si mie nu mi-a convenit sa mor mereu pentru ca campau non-stop acolo si m-am dus in B ,in fine dupa ii zic ca nu fac cum zice el si imi da ban 20 de min "ia du-te in plm si calmeaza te 20 de min" asa a zis pe microfon , pai ba preputule invata sa treci clasele si dupa sa vorbim asa ca nu ne cunoastem admin preput,in fine ideea e ca nu a reactionat corect si nu e in stare sa fie admin pai ce facea daca intram eu si 2-3 prieteni ne dadea ban la toti ca plantam in B sau cum? inteleg ca esti frustrat dar tinele pentru tine si data viitoare daca tot esti admin ai avea un motiv serios sa dai ban si din cate stiu de pe cand ma jucam 1.6 se da mai intai kick si dupa ban dar nu aveai de ce sa mi dai kick dar fiind tarziu si asa e ca vine oboseala, trebuia sa te bagi la somn si sa lasi frustrarile ce te macina ca sa nu te descarci pe playeri de pe server zic eu.
Dovezi:  bu9v0Ww.jpg
Alte precizări: - 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti incredibil... Ai vrut sa fi admin si ai descoperit forum-ul.

Daca omul ti-a spus doar A inseamna ca erati mai putin de 10 oameni pe server; Mikeey e de mult timp pe aici si stie ce face. Daca erati mai putin de 10 pe server( cred ca e nevoie sa precizez ca asta inseamna ca nu erati 5v5) la acea ora Mikeey a avut completa, dar completa dreptate in intreaga situatie. Cred ca toti adminii sunt de acord cu mine cand spun ca atunci cand vine unu mai smecher si spune ca el nu face cum zice admin-ul, ca nu e el sefu' lui se enerveaza maxim.

 

Sa nu mai spun ca din raspunsul lui Vulkan la cererea ta de helper se intelege ca nu ai cel mai adecvat limbaj pe server. Acum nu stim cum te-ai exprimat cand i-ai zis ca TU mergi B si ca nu faci cum zice el.

 

Concluzie: Parerea mea este ca Mikeey nu a actionat gresit. Ban-ul oricum a expirat.

 

-pwp

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. ,,pai ba preputule invata sa treci clasele si dupa sa vorbim'' ,,tinele'' se scrie de fapt ,,tine-le'' 

2. daca ti-a spus in nenumarata ori ca nu e voie ca pe server nu era 5v5 , de ce nu il asculti ? Ca nu e usor sa stai 2 site-uri in 2 cand altii intra cate 3 in site .

Contra , reclamatie facuta aiurea .

Editat de Gansacu
Am dat post din greseala si nu am terminat raspunsul de scris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E a nu stiu cata oara cand imi comentezi aiurea in nas fara vre-un motiv si nu ti-am dat nimic pentru ca de multe ori trec cu vederea, oricine injura sau comenteaza dar tu ai exagerat. Ti-am zis de nenumarate ori ca se joaca doar A, eram 6 playeri pe server.  Daca esti atat de toxic incat nu poti intelege o regula simpla, mergi pe alt server sau "tinele" pentru tine. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. mikey2k nu cred ca trebuia sa ii dai ban dupa ce l ai luat la pula ca a plantat b, te luai de el +un slay/kick si ajungea,  banul e cam mult

2.rainq tu pe deasupra ca esti un anonim cu pretentii de admin, mai faci si gat aici, daca omul anunta ONLY A se joaca only A, ca de asta exista staff care se ocupa de managementul serverului si tu ca player al acestei comunitati, cu aspiratii de admin trebuie sa fii destul de inteligent ca sa poti percepe de ce omul zice only a nu sa plangi ca aia joaca cu awp.

 

In concluzie contra la reclamatie, a fost putin mai mult, dar data viitoare sa stii ce se intampla cand nu asculti 🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-o compa sunt 5 vs 5 ok? adica te duci A sau B ca inamicul sa nu stie pe unde te duci ,e normal in cs go sa fie asa , te astepti sa fie only B / A ca asa vrea un admin sau asa e o regula sau cum? in fine,zic doar ca nu e normal si daca am un limbaj neadecvat de ce nu i controlati pe toti ? tu ca admin vorbesti cum vorbesti si nu doar tu ,toata lumea ,sunteti fete sa va speriati sau sa plangeti la niste glume sau injuraturi random?ok plangeti,atunci gag/mute ,am inteles ,cine nu plange inseamna ca a trecut de perioada in care masa inca ii spune ce trebuie sa faca cu viata lui lasand asta la o parte pana la urma greseala lui a fost ca a dat ban pe un motiv aiurea si greseala mea a fost ca n-am ascultat,inteleg,ce treaba are cu cererea de admin? da,stiu,nu sunt orele necesare,astea se fac deja am 13 hr ,pot sa astept pana am 20 hr ca sa mi se raspunda si legat de limbaj e usor sa te prefaci dar prefer sa nu ma prefac si da pot sa nu i mai jignesc pe unii care sunt globali si la fiecare iesire da cap(silent aim) ma rog poate nu am experienta in joc pe partea de gameplay dar pot face diferenta dintre un codat si unu bun si da nu sunt un jucator foarte bun desi foarte multi de aici stiu juca asta nu inseamna ca o sa le dau kick sau slay fara vreo dovada de cod ceva,stiu sa fac demo daca la asta va referiti ,necunoscut sunt pentru ca nu am stat sa ma joc pe sv legat de evict si il stiu decat pe sound de pe un site unde candva a fost moderator si lasand toate astea la o parte ,reclamatia a fost facuta pe buna dreptate ca a abuzat inloc sa dea kick a dat ban ,o atentiune cu toate astea cred ca am lamurit ceea ce m-a deranjat preput.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

55 minutes ago, Rainq said:

intr-o compa sunt 5 vs 5 ok? adica te duci A sau B ca inamicul sa nu stie pe unde te duci ,e normal in cs go sa fie asa , te astepti sa fie only B / A ca asa vrea un admin sau asa e o regula sau cum? in fine,zic doar ca nu e normal si daca am un limbaj neadecvat de ce nu i controlati pe toti ? tu ca admin vorbesti cum vorbesti si nu doar tu ,toata lumea ,sunteti fete sa va speriati sau sa plangeti la niste glume sau injuraturi random?ok plangeti,atunci gag/mute ,am inteles ,cine nu plange inseamna ca a trecut de perioada in care masa inca ii spune ce trebuie sa faca cu viata lui lasand asta la o parte pana la urma greseala lui a fost ca a dat ban pe un motiv aiurea si greseala mea a fost ca n-am ascultat,inteleg,ce treaba are cu cererea de admin? da,stiu,nu sunt orele necesare,astea se fac deja am 13 hr ,pot sa astept pana am 20 hr ca sa mi se raspunda si legat de limbaj e usor sa te prefaci dar prefer sa nu ma prefac si da pot sa nu i mai jignesc pe unii care sunt globali si la fiecare iesire da cap(silent aim) ma rog poate nu am experienta in joc pe partea de gameplay dar pot face diferenta dintre un codat si unu bun si da nu sunt un jucator foarte bun desi foarte multi de aici stiu juca asta nu inseamna ca o sa le dau kick sau slay fara vreo dovada de cod ceva,stiu sa fac demo daca la asta va referiti ,necunoscut sunt pentru ca nu am stat sa ma joc pe sv legat de evict si il stiu decat pe sound de pe un site unde candva a fost moderator si lasand toate astea la o parte ,reclamatia a fost facuta pe buna dreptate ca a abuzat inloc sa dea kick a dat ban ,o atentiune cu toate astea cred ca am lamurit ceea ce m-a deranjat preput.

Nu mai fa off topic , te-ai abatut prea mult de la subiect .

Editat de Gansacu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rainq treaba sta in felul urmator

Mikeey stie limbaje de programare ca painea calda asa ca nu stiu care dintre voi trebuie sa treaca clasele ma intelegi?:))

O fi gresit si el dar se intampla rar si nu trebuie sa te plangi ca o pizda ptr un ban de 20 de dim

Nu mai injura pe server ca ultimul om ca o sa primesti perm si o sa fie de la mine

 

Sper ca te-am lamurit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.