Sari la conținut

Unban pXp


A.W.A.K.E

Postări Recomandate

Dupa ce ca ai fost si admin pe server nu iti poti da seama ale cui dovezi trebuie puse la o cerere de unban . Esti o pierdere de timp , frate ; sincer iti spun . Gata cu increzutul ca nu o sa ajungi nicaieri cu asta . Invata sa te comporti si dupa mai vorbim . Nu am nimic cu tine personal . Ti-am spus si pe server cand erai cu numele ala (nici macar nu stiam ca ti-ai schimbat numele , de asta am si intrebat de ce ai tag cu HELPER in fata ) sa nu mai fii asa de increzut ,,Ai mei se plimba'' .

M-am abatut de la subiect dar am vrut sa imi exprim opinia mea .

In concluzie , avand in vedere argumentele prezentate mai sus , AI FOST UN ADMIN DEGEABA . Asteptam dovada lui STF

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am auzit de la Stf, erau 4 in smoke, Ner0 s-a dus bait intr un colt si l-a omorat si pe el. a facut 4 killuri prin full smoke cu awp, fara sa rateze a dat direct si toti playerii erau in unghiuri diferite nu apropiati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, din ce am  stat eu 

Am  iesit sa verific demo-ul  si am  inteles ca a  dat si mai urat pe urmatoarea harta.

 

 

Link video ( demo daca e nevoie cand ajung acasa)

Sunt multe  faze dar cele mai ciudate la:

00:20 

03:35

06:10

 

edit.

Vreau sa vad si eu demo-ul ala @Stf

 

contra

a fost acuzat de multe ori de playeri diferiți

și mie mi se pare suspect

@plajerik Si tu ai fost acuzat, din nou  va dati cu parerea fara un demo concret 🙂

Editat de Sneaky_mode
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am doar ultima faza din runda aia, nu s-au salvat si cele 15 secunde dinainte ,i-am dat ban imediat deoarece eram sigur ca a inregistrat toate fazele. Demo-ul e foarte prost si nu inteleg de ce, am  32 ticks pe el cred . Am doar ultima faza cand statea nero acolo si reactia jucatorilor de pe server, am pus si youtube daca vreti sa vedeti mai usor, desi nu e mult de vazut.

https://www47.zippyshare.com/v/9BddarTi/file.html <--- link demo

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Sneaky_mode a spus:

Contra, din ce am  stat eu 

Am  iesit sa verific demo-ul  si am  inteles ca a  dat si mai urat pe urmatoarea harta.

 

 

Link video ( demo daca e nevoie cand ajung acasa)

Sunt multe  faze dar cele mai ciudate la:

00:20 

03:35

06:10

 

edit.

Vreau sa vad si eu demo-ul ala @Stf

 

contra

a fost acuzat de multe ori de playeri diferiți

și mie mi se pare suspect

@plajerik Si tu ai fost acuzat, din nou  va dati cu parerea fara un demo concret 🙂

Au dar ce bine tragem , **cenzurat** cam oriunde , nu e problema , banul ramane , t.c.

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.