Sari la conținut

ban2


future=D

Postări Recomandate

Nick: ceteneN1
Nick admin: plajerik
Data și ora evenimentului:17:25,31/8/2018
Harta: de_dust2
Detalii:https://imgur.com/a/vZb5Tjd
Dovezi:https://imgur.com/gallery/vZb5Tjd 
Alte precizări:plajerik imi da ban si sta la spec pe mine doar pentru ca ne-am certat,si pentru ca e o scarba ordinara,ca altfel nu pot sa il descriu.A da,mi-a dat ban ptr o faza la care l-am auzit pe 3r/erquus cand se ducea lower tunnel si am verificat acolo,dar el mare admin a zis ''hmm are wall clar ce plm'' si mi-a dat ban..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

doamne dumnezeule, nu eu ti am dat ban :)))))) nici nu eram spec pe tine :))))))) 

demo ul e fix un meci, cam pana la jumatate sunt faze clare 

demo

vizionare placuta 🙂

Editat de plajerik
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba tu esti si nesimtit ma frate traiasca familia ta de copil imbecil ce esti ... fii serios

-eu ti am dat ban 

-are plajerik demo 

 

plateste alt unban si taci naiba de gunoi al societatii

Editat de ERQUUS
  • Like 1
  • Haha 1

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off: flexezi cont de faceit cu lvl lamaie jumate si k/d pe minus si iti permiti inca sa comentezi

look at this dude https://www.faceit.com/en/players/PORTOFELASU/stats/csgo

wait till u see https://imgur.com/a/Gv5TroZ

 

=))))))))))))))))))))))))))

 

EDIT : oficial nu mai raspund la nimic ce are leg cu copilu asta , are wall ia ban . Mi a flexat un cont de faceit care nici macar nu e al lui , ai probleme foarte mari cu mintea copile ... e gresit rau de tot sa fi asa mic la varsta si asa prost in acelasi timp .

Editat de ERQUUS
  • Haha 2

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, PROXY said:

Offtipic: future, tu te-ai pus rau tu toti adminii? :)), observ ca ne-ai dat remove/block la majoritatea...

 

nu neaparat ca m-am pus rau,m-am certat cu plajerik si cu 3r,atat.in rest,cu zuli si petru m-am certat pentru ca au fost nesimtiti la niste faze,mai ales petrut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

16 minutes ago, sound said:

ideea e ca ti-au facut baietii demo deci nu ai cum sa zici ca ti-au dat ban ca te-ai certat cu ei 

deja a devenit stresant sa stam mereu sa i facem demo si sa i dam ban

eu inteleg ca plateste pentru unban, dar ar trebui sa existe o limita, maxim de 2-3 ori

 

off : nu a avut nimeni nimic cu el pana cand a intrat pe server si a inceput sa se creada superior dupa cateva zile

dupa ce a luat si remove, imediat a inceput sa joace "si mai bine" (adica cu coduri) si s a luat in gura cu mine, petrutz si zulix

Editat de plajerik
chestii in plus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, future=D said:

nu neaparat ca m-am pus rau,m-am certat cu plajerik si cu 3r,atat.in rest,cu zuli si petru m-am certat pentru ca au fost nesimtiti la niste faze,mai ales petrut

Eu nu m-am certat cu tine, tu te-ai suparat pe noi si recunosc ca am fost nesimtit ca te-am injurat dar nu mai aveam stare sa tot stau dupa tine sa-mi raspunzi in portugheza sau ce era.

 

Azi pe dust 2 mi-ai dat prin full smoke (fix pe mine) si eram pe shift dar pacat ca nu aveam demo pentru ca eu credeam ca te-ai invatat minte dar se pare ca nu.

 

Bafta, daca iei unban, bine, daca nu, la fel, deja m-am saturat sa vad ca-mi spun playerii pe u@ ca ai wall.

  • Like 1

                                                                                                                                     76561198972966269.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot n am inteles de ce am fost eu cu zulix nesimtiti ? Ca eram curiosi ? Te-am intrebat frumos,dar tu ai inceput cu arogante cum am zis si in postu tau. Si tu prin cearta ce intelegi , dai block si dupa noi te intrebam ce si cum si de ce si tot noi suntem nesimtiti. Daca nu stii sa folosesti niste cuvinte nu le mai folosi. Ar trebui sa spui asa : i am sters de la prieteni pe zulix si petru sa nu ma intrwebe de ce am unban apoi cand au inceput sa ma intrebe pe server le-am dat block, cand m au intrebat de ce le am dat block am inceput cu arogante. Asa ar fi trebuit sa sune raspunsul tau.
Apropo, mai si suferi si dai comm la profil cu cacaturi care te descriu 😚 pup

1 hour ago, future=D said:

nu neaparat ca m-am pus rau,m-am certat cu plajerik si cu 3r,atat.in rest,cu zuli si petru m-am certat pentru ca au fost nesimtiti la niste faze,mai ales petrut

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.