Sari la conținut

reclamatie future


PROXY

Postări Recomandate

Nick: PROXY
Nick admin: FUTURE
Data și ora evenimentului: 8/22/2018  //   21:56
Harta: Mirage
Detalii: Era un player pe nume "LOVE", tipul face mic spam/vorbeste mult fara rost/troll, player-ul respectiv la kick/mute, i-am dat mute 10 min pt mic spam (nu zicea nimic bun in microfon, doar tinea apasat sa fie in treaba lui) si se pune future sa ii scoata mute-ul... (din cate stiu nu e la prima abatere)

Ceea ce m-a suparat la el *nu am nimic personal cu tn men* a fost faltul ca are tupeul sa faca asa ceva... 😕
Dovezi: http://prntscr.com/klr38d
Alte precizări: Nu e la prima abatere future, are experienta *cel putin asta credeam*

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 28 minute, future=D a spus:

puteai sa ne dai doar noua mut din tab,nu era necesar sa ii dai mute din comanda...ti-am si zis sa nu-i dai mute asa

in primul rand, vorbeai prea mult cu denks, si nu avea legatura cu cs-u', v-am dat voua mute din tab, si mi-am vazut de treaba mea, puteam sa ii dau mute lui denks pt ca vorbea prea mult cu tine, cand puteati merge frumos pe discord, plm.

in al doilea rand, asta nu inseamna ca fiind admin sa iti "favorizezi" prietenii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, future=D a spus:

puteai sa ne dai doar noua mut din tab,nu era necesar sa ii dai mute din comanda...ti-am si zis sa nu-i dai mute asa

asta suna ft stupid . 

Dupa parerea mea PROXY a procedat corect , tu gresit

  • Love 1

 1-800-DEAD-ASS

who.%21.gif

supervillain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adminul mai mare mereu are ultimul cuvant pe server, daca proxy a considerat ca trebuie sa ii dea mut tu nu ai ce sa zici in fata lui

1 avertisment future pt folosirea adminului in scopuri proprii, sa dea unmute la prietenii lui

  • Like 1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca Proxy a procedat corect , in legatura cu adminii care se baga peste comenzile altor admini , vedem ce zice @sound , si block din tab ? Pai nu cred ca doar pe el in deranjeaza , ar trebui ca tot serveru` sa ii dea mute din tab acelui jucator ?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.